Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

zodiac-2904106 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Viskas klostysis savaime, pastangų nė nereikės. Problemos spręsis savaime, reikalingi žmonės paskambins, o sprendimus galite net susapnuoti. Aplinkiniai bus malonūs ir į prašymus atsilieps teigiamai. Tai laikotarpis kai turėsite jėgų pasiekti kažko dvasingesnio ir didingesnio nei manote galintys.

JAUTIS

Jums reikėtų įgyti imunitetą nuo blogų žvilgsnių. Nesiseks darbai, nesugebėsite atsiriboti nuo darbo, nuo užgriūnančių nemalonių pareigų ir nuo artimųjų, kurie lyg tyčia tokiu sudėtingu momentu dar labiau bus nepatenkinti ir nuolat reikš savo norus.

DVYNIAI

Suprasti jus šiuo metu bus sudėtinga, kadangi vienu metu prisiimsite visas pareigas, parodysite savo drąsą ir narsą, o kitu momentu supykę galite viską blokšti į šoną, užverti duris ir atsisakyti bet kokių pareigų, paaiškindami, kad esate ne mašina ir turite savo teisę į laisvę.

VĖŽYS

Gyvenimas ne vien darbas – dirbkite taip, kad nereiktų aukoti savo sveikatos. Visgi to pasiekti bus sudėtinga, kadangi pasitaikys gerų progų ir pasiūlymų darbe, kurie skatins siekti daugiau, o daugiau darbo reiškia ir daugiau pinigų, ir mažiau laiko maloniems dalykams bei poilsiui.

LIŪTAS

Niekaip nepaliausite jaudintis – galbūt dėl vaikų, galbūt dėl darbo ar santykių. Stenkitės neimti visko giliai į širdį, taip pat nepamokslaukite ir nenurodinėkite artimiesiems. Kad išsaugotumėte vidinę ramybę mažiau bendraukite su nepažįstamais ar jums nemaloniais žmonėmis.

MERGELĖ

Penktadienis – gera diena svarbiems pokalbiams neformalioje aplinkoje. Visuose reikaluose galite tikėtis draugų paramos. Nepulkite prie darbų visa jėga nuo pat pirmadienio – didinkite krūvį palaipsniui. Antradienį ar trečiadienį gali apnikti abejonės. Kratykitės jų kuo greičiau, taip tik gaištate laiką.

SVARSTYKLĖS

Šeimos nariai gali inicijuoti pokyčius namuose. Prireiks patuštinti piniginę ir dėl to jūs galite patirti stresą. Kitą savaitę pasitaikys proga susitikti su įtakingais žmonėmis – tuo turėtumėte būtinai pasinaudoti. Parodykite save iš gerosios pusės, kad sudomintumėte galimus partnerius.

SKORPIONAS

Įtempto, bet ir produktyvaus darbo laikas, ypač pirmoji savaitės pusė. Nustokite dūsauti ir pavydėti kitiems, pats turite visus šansus tapti sektinu pavyzdžiu. Artėjant savaitgaliui pasireikš nuovargio ženklai, iniciatyvos bus skubotos. Nuo savaitės vidurio lėtinkite tempą, o savaitgalį skirkite tik poilsiui.

ŠAULYS

Pirmoje kitos savaitės pusėje verčiau palaikykite liežuvį už dantų, nes žodis, išlėkęs žvirbliu, sugrįš jaučiu. O tuomet galimi nesusipratimai, galite būti labai agresyvus. Saugokitės tikros nesėkmės. Naujų pažįstamų prašymas padėti įgyvendinti svarbų projektą gali būti finansiškai nuostolingas.

OŽIARAGIS

Kolektyvinė veikla bus produktyvi. Būsite gana emocionalus. Savo nuomonę ginsite energingai, nesirinkdamas nei žodžių, nei priemonių. Pasistenkite nedaryti nieko, dėl ko vėliau tektų gailėtis. Kitą savaitgalį tikriausiai neatsispirsite pagundai kiek paišdykauti. Ką gi, bent jau būkite atsargus!

VANDENIS

Savaitgalį sunkią minutę sulauksite labai vertingos paramos ir šeimos narių supratimo. Pirmoje kitos savaitės pusėje senos pažintys padės išspręsti finansines problemas. Didelių ilgalaikių projektų šią savaitę verčiau nepradėkite.

ŽUVYS

Savaitgalį saugokitės nemalonių svečių. Pirmadienį galite sulaukti netikėto pasiūlymo – neskubėkite duoti atsakymo, atvėskite, keletą dienų pagalvokite, pasitarkite su partneriu. Norėsis laisvės, savarankiškumo. Turėtų atsiskleisti kūrybiškoji jūsų pusė.