Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

moon-3295860 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Sėkmė lydės daugelyje sričių. Svarbiausia – neatidėliokite jums kilsiančių klausimų sprendimo. Kad nesuklystumėte, paprašykite mylimo žmogaus patarimo – kaip tik ji arba jis, gerai jus pažįstantis ir suprantantis, padės susiorientuoti, kaip reikia elgtis esant tai ar kitai situacijai.

JAUTIS

Jūsų laukia naujos pažintys ir susitikimai. Jūs sėkmingai išspręsite mokymosi ir trūkstamos informacijos klausimus. Būkite kritiški, informacija gali būti ne tokia naudinga, kaip atrodė iš pradžių. Daugiau laiko skirkite bendravimui su aplinkiniais.

DVYNIAI

Pajusite, kad daugelis problemų, kurios ilgai nedavė ramybės, pasitraukė į antrą planą, ir niekas nebetrukdo žengti į priekį pasirinktu keliu. Dabar tinkamiausias momentas tvarkyti reikalus, kuriems anksčiau vis nepakakdavo laiko.

VĖŽYS

Ramiau reaguokite į kasdienio gyvenimo permainas. Ateinančios septynios dienos žada daug įvykių ir skatins imtis ryžtingų veiksmų. Jūsų aktyvumas padės sėkmingai tvarkyti reikalus. Beveik visa, ką numatėte, bus realizuota. Gali kilti naujų idėjų.

LIŪTAS

Ši savaitė žada teigiamas tendencijas daugelyje sričių. Bet jums nepavyks išvengti nuobodaus įprastinio darbo. Beje, nuo to, kaip jį atliksite, priklausys daugelio rimtesnių klausimų sprendimas. Savaitė bus labai tinkama draugiškiems santykiams užmegzti.

MERGELĖ

Laukia materialiniu požiūriu palanki savaitė, kuri suteiks didelę finansinę laisvę. Galimas dalykas, kad gausite premiją, darbo užmokesčio priedą ar kitų neplanuotų pajamų. Šiuos pinigus drąsiai leiskite, tuo labiau, kad ateinančiomis dienomis galėsite įsigyti seniai numatytų pirkinių namams ir šeimai.

SVARSTYKLĖS

Pagaliau galėsite užbaigti bet kokį pradėtą darbą. Galite gauti neplanuoto pelno. Derybos ir konsultacijos bus sėkmingos. Galimas dalykas, kad užmegsite ryšius su kita lytimi. Savaitės pabaigoje galėsite tvarkyti savo namus.

SKORPIONAS

Nuojauta padės priimti teisingus sprendimus esant bet kokiai situacijai. Galimas dalykas, kad ji jums patars kol kas susilaikyti nuo didelio pirkinio, kadangi dabar tam ne visai tinkamas momentas. Aplinkybės keisis į gerąją pusę. Tai jums leis savaitės pabaigoje realizuoti visus sumanymus.

ŠAULYS

Laukia iš esmės rami ir palanki savaitė. Visi darbai bus sėkmingai užbaigti, jeigu paprašysite artimų žmonių pagalbos. Savaitės pabaigoje gyvenimo tempas paspartės – šeimos šventė ir bendravimas su mylimais žmonėmis taps ryškiais ir nepamirštamais momentais.

OŽIARAGIS

Ateinančios dienos bus tinkamos neformaliems susitikimams ir bendravimui su artimais žmonėmis. Aplinkiniai jums padės rasti atsakymus į daugelį jus dominančių klausimų ir priimti svarbius sprendimus. Kad jus lydėtų sėkmė, turėsite būti aktyvesni.

VANDENIS

Rekomenduojama artimiausiomis dienomis nepriimti skubotų sprendimų. Į visus įvykius reaguokite ramiai, du kartus pagalvokite prieš žengdami tuos ar kitus žingsnius. Jei atsižvelgsite į šiuos patarimus, išvengsite nereikalingų problemų ir konfliktų su aplinkiniais.

ŽUVYS

Sužinosite daug naujų dalykų apie žmonių santykius. Ateinančiomis dienomis labiau paisykite aplinkinių nuomonės, tai jums padės daug ką suprasti, pirmiausia – suvokti, kaip teisingai įgyvendinti savo idėjas ir planus užsitikrinant reikiamą paramą. Savaitės pabaiga bus palankus metas šeimos šventei.