Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

art-2686809 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Metas jums bus vienas sudėtingiausių: bus sunku objektyviai matyti reiškinius, vykstantys užtemimai skatins konfliktus, įtarumą, baimes. Karjerai tai mažiausiai tinkamas metas – geriausia būtų, jei galėtumėte daugiau laiko skirti šeimai, namams, giminei, nekilnojamojo turto klausimams. Ypač svarbu pakankamai ilsėtis.

JAUTIS

Norėsis aktyviau bendrauti su artimais žmonėmis, giminėmis, dalytis išgyvenimais, sumanymais. Vis dėlto šis metas nėra geras dėl užtemimų įtakos. Sumanymai, jei daug tikėsitės ar skubėsite juos greitai realizuoti, gali nuvilti. Šio meto planai bus mažai perspektyvūs, o pažadus, net ir nuoširdžiai duotus, nebus lengva tesėti.

DVYNIAI

Tai laikotarpis, kai svarbu atsakingai, išmintingai elgtis su asmeniniais finansais. Pasistenkite be reikalo neišlaidauti – šiuo metu jūsų finansiniai reikalai bus stipriai veikiami užtemimų ir karminių procesų. Bet koks neapdairumas, avantiūrizmas šiose srityse nepriimtini. Kelkite sau didesnius nei įprastai etikos reikalavimus.

VĖŽYS

Gana stipriai jausite užtemimų įtaką, todėl nesivelkite į konfliktus, išlaikykite tai, ką turite geriausio. Šis metas nėra palankus pradėti ką nors naujo. Nevertėtų per daug akcentuoti savo asmenybės ar rodyti asmeninę iniciatyvą – greičiausiai ji bus stabdoma. Jums svarbus taps pritarimas.

LIŪTAS

Pasistenkite apriboti darbų, kontaktų. Bus sunku susikaupti, lengvai kils nerimas, baimė, įtarumas ar puikybė. Nesipuikuokite be reikalo – lengvai pritrauktumėte aplinkinių pavydą, nesupratimą. Organizmas bus ypač jautrus. Daugiau ilsėkitės, kaupkite jėgas, tęskite įprastus darbus, išsaugokite tai, ką turite geriausio.

MERGELĖ

Atsargiau nei įprastai elkitės kolektyve, visuomeninėje veikloje, su draugais. Atidžiai įsigilinkite į šio meto pasiūlymus, darbus, neskubėkite priimti naujų pasiūlymų – dauguma jų nebus perspektyvūs. Nepatartina pradėti ką nors rimto – tiesiog tęskite įprastus darbus. Nenustebkite, jei šiuo metu su kai kuo norėsite išsiaiškinti ar net nutraukti santykius.

SVARSTYKLĖS

Bus ypač svarbu atsakingai, išmintingai elgtis su viršininkais, valdžia. Šioje srityje lengvai kils konfliktų, painiavos. Nenustebkite, jei jums kils nepasitenkinimas dabartine profesija, poreikis peržiūrėti tikslus, ieškoti prasmingesnio užsiėmimo. Net smulkus jūsų neapdairumas bus ypač pastebimas.

SKORPIONAS

Jums šis metas bus geresnis nei daugeliui kitų, vis dėlto jis palankesnis ko nors atsisakyti nei įgyti ar pradėti. Vertėtų peržiūrėti savo pasaulėžiūrą, požiūrį į dvasines vertybes, autoritetus. Šiuo metu nelengva bus pelnyti autoritetą, tačiau lengva, neatsargiai elgiantis, jį prarasti. Nepatartinos tolimos kelionės.

ŠAULYS

Tai metas, kai opiai gali būti sprendžiami reikalai, susiję su finansais, kreditais, investicijomis, permainomis šeimoje. Svarbu, kad šiuo metu nepasiduotumėte per didelėms emocijoms, pasitelktumėte kantrybę ir ramų mąstymą. Vėliau ims ryškėti nauji, geresni būdai, kaip galite spręsti jums rūpimus klausimus.

OŽIARAGIS

Šią savaitę pajusite, kad aktualu tai, kas susiję su partneryste: ko gero, teks intensyviai svarstyti, kaip geriausia elgtis partnerystės santykiuose, kuriuos jų verta tęsti, kuriuos ne. Natūralu, jei intensyviai svarstytumėte, ką būtina keisti ne tik partnerystėje, bet ir savo įvaizdyje, ryšyje su visuomene.

VANDENIS

Pasistenkite atsakingiau, santūriau elgtis darbe. Čia šiuo metu ypač lengvai formuosis konfliktai, nesupratimas, pretenzijos jūsų atžvilgiu. Tuščiai piktintumėtės ar ieškotumėte logikos – šiuo metu ši sritis bus susijusi su užtemimų įtaka, karminiais procesais. Pasistenkite nepriekaištingai atlikti savo darbus.

ŽUVYS

Jums vertėtų ypač atsargiai, rūpestingai elgtis su mylimaisiais, vaikais. Šioje srityje lengvai formuosis painiava, nuoskaudos. Meilės, kūrybos sritys šiuo metu bus susijusios su karminiais procesais. Būsite kūrybingi, tačiau rimtų darbų pradžiai laikas nėra palankus.