Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

moon-3295860 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Savaitės pradžioje derėtų suplanuoti visą savaitę, bet tai nereiškia, kad visi jūsų planai išsipildys. Visgi turėsite ką veikti, kadangi šiuo metu įdomios veiklos jums tikrai stigs. Savaitgalį nykią jūsų kasdienybę paįvairins įdomi mintis, kuriai įgyvendinti ir derėtų pašvęsti poilsio dienas.

JAUTIS

Savaitės pradžioje jums ypač gerai seksis reikšti mintis raštu, turėkite tai omenyje dirbdami, bendraudami, ypač tai bus naudinga širdies reikaluose. Savaitės viduryje turėtumėte džiaugtis, tačiau jus apniks keistas nerimas, pabandykite išsiaiškinti jo priežastis, o jei nepavyks – nenusiminkite – greit viskas pasikeis į gera.

DVYNIAI

Gali užklupti nedideli finansiniai nesklandumai. Nors šiuo metu jie užklups ne jus vienus, tačiau nuo to jie mažiau erzinantys nepasidarys, taip pat šiomis dienomis daug galvosite apie save, savo gyvenimą, praeitį.

VĖŽYS

Pasistenkite užmegzti naujų pažinčių, padėsiančių jums netolimoje ateityje pasiekti savo tikslus. Taip pat šiuo metu nebijokite nuveikti ką nors šokiruojančio, tai padės jums sulaukti palankių aplinkinių žvilgsnių.

LIŪTAS

Šiuo metu jums nebus svarbūs jus supantys asmenys, dėl to kils grėsmė su jais susipykti, tad derėtų prisiminti, kad aplinkiniai – irgi žmonės, tad per daug atsipalaiduoti nederėtų. Ypač pasisaugoti savo pačių neatsargumo derėtų penktadienį ir šeštadienį, nes per jį gali sugriūti visi poilsio planai.

MERGELĖ

Jausitės ne visai stabiliai, galbūt tai vyksta dėl permainų jūsų asmeniniame gyvenime? Savaitei įpusėjus jums itin norėsis poilsio, tačiau keletas svarbių ir neatidėliotinų darbų neleis kaip reikiant atsipalaiduoti bei pailsėti. Jei atidėsite vėlesniam laikui nereikšmingus, galėsite pailsėti bent šiek tiek.

SVARSTYKLĖS

Galite būti labiau sudirgę nei įprastai, kadangi jūsų gyvenime persipins darbo reikalai su širdies reikalais, o šiuo metu juos suderinti bus nelengva. Šios savaitės viduryje bus palanku rizikuoti, tačiau kaip bebūtų keista, rizikuojant nederėtų pasitikėti nuojauta, geriausia būtų netgi padaryti priešingai.

SKORPIONAS

Didelė tikimybė, kad šiomis dienomis leptelsite ką nors neapgalvoję ir būsite neteisingai suprasti, tad būkite ypač budrūs bei atsargūs. Savaitei įpusėjus bendrauti taps dar sunkiau. Stenkitės kuo mažiau reikšti emocijas, tačiau jau savaitgalį visa tai pasikeis į gera.

ŠAULYS

Derėtų skirti laiko bendravimui su mylimais žmonėmis, tačiau tai nereiškia, kad turite apleisti darbą – leiskite savo viršininkui žinoti, kad tikrai dirbate, ir pasidalinkite su juo darbo rezultatais. Stenkitės sustiprinti savo emocinę būseną, būdų tam yra įvairiausių, tad geriau būtų, jei sau tinkamiausią atrastumėte patys.

OŽIARAGIS

Naudokitės proga ir permąstykite visus savo ateities tikslus, tačiau apie juos mąstyti vienam nebus naudinga, tad pasitelkite į pagalbą artimiausius draugus. Saugokitės užklupsiančios keistos pirkimo manijos – šiuo metu jums tikrai nederėtų išlaidauti, kadangi pinigų jums dar prireiks.

VANDENIS

Jei norite, kad sėkmė prie jūsų prisitvirtintų galutinai, jums reikėtų užsiimti savimi, pavyzdžiui, šiek tiek pasportuokite ar pamedituokite, arba užsiimkite kokia nors panašia veikla. Savaitgalį jums atrodys, kad pasaulis jus kažkur stumia, tačiau ar jam atsikirsti, ar plaukti pasroviui, priklauso tik nuo jūsų.

ŽUVYS

Tai, ką duosite aplinkiniams, grįš jums su kur kas didesniu kaupu negu galėtumėte tikėtis, tad nebijokite ištiesti pagalbos ranką – tai jums tik į naudą. Ne visuomet lengva neskubėti ir mėgautis viskuo, ką gali suteikti gyvenimas, tačiau savaitgalį derėtų visgi pabandyti, nes šiek tiek tylos ir ramybės leis blaiviau mąstyti.