Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

art-2686809 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Kantrybė ir sugebėjimas praktikoje patikrinti įvairias nuomones leis pasireikšti kaip išmintingiems vadovams. Pasistenkite sutelkti dėmesį darbui, ypač jei užimate aukštą postą. Kaip tik dabar jūsų pavaldiniams reikia protingo patarimo.

JAUTIS

Būsite patenkinti atlikto darbo rezultatais. Bet nepražiopsokite puikios progos: kažkieno globa gali smarkiai pagerinti jūsų materialinę padėtį. Trumpalaikės komandiruotės arba kelionės bus naudingos.

DVYNIAI

Vertėtų atsiminti, kad, be mėgstamo darbo, dar yra šeima ir artimieji, kurių nereikėtų pamiršti. Priešingu atveju jie patys ryžtingai primins apie save. Bendradarbiai bus pasirengę suteikti jums bet kokią pagalbą.

VĖŽYS

Paklausykite aplinkinių patarimų, kadangi juose gali būti racionalus grūdas, kuris jums padės rasti teisingą sprendimą. Bet nesileiskite įkalbami, laikykitės savo. Verslo partnerių pasiūlymai jums atrodys labai viliojantys, bet neskubėkite duoti galutinio atsakymo.

LIŪTAS

Teks gerokai padirbėti. Tiems, kurie jau atostogavo, dabar veikiausiai teks ilgai kilnoti popierius ant darbo stalo, mėginant prisiminti, kur guli reikalingas dokumentas. Bet nenusiminkite: viskas netrukus stos į savo vietas. Naujas požiūris į senus daiktus leis pasiūlyti daug įdomių idėjų.

MERGELĖ

Šiuo metu būsite labiau nusiteikę kurti nei dirbti biure. Todėl jeigu turite galimybę atsidėti kūrybai, drąsiai jos imkitės. Kalbant apie finansus, verčiau atsisakykite pernelyg viliojančių projektų.

SVARSTYKLĖS

Tapsite pavyzdžiu savo kolegoms. Viršininkai girs tvarką ant jūsų darbo stalo, o originalios idėjos padės gauti didesnę algą ar premiją. Todėl būkite labai susikaupę. Finansinė padėtis bus stabili.

SKORPIONAS

Neturėtumėte iškart užsigauti dėl aplinkinių pastabos arba draugiško patarimo – o gal jis iš tikrųjų padės. Būkite kantresni bendradarbiams, o jeigu savo vidinių jėgų nepakanka, paprašykite artimųjų pagalbos: jų meilė leis atgauti sielos ramybę.

ŠAULYS

Spinduliuosite gyvybinę energiją ir stulbinsite savo darbingumu. Galėsite atlikti daugybę naudingų darbų. Drąsiai imkitės naujų projektų. Bet per darbus nepamirškite artimųjų ir draugų, skirkite jiems daugiau dėmesio.

OŽIARAGIS

Seksis tvarkyti svarbius reikalus. Šią savaitę galėsite realizuoti daugelį senų planų. Bet rūpinkitės savo sveikata, nes, skubėdami kopti karjeros laiptais, galite pakliūti į ligoninės lovą dėl sveikatos sutrikimų. Finansinė padėtis stabili.

VANDENIS

Patartina daugiau dėmesio skirti gaunamai informacijai. Tai jums leis sudaryti naudingą sandorį dėl nekilnojamojo turto. Sėkmingi bus ir mėginimai susitvarkyti butą.

ŽUVYS

Atsiras puiki galimybė užsitikrinti vadovų paramą ir palypėti karjeros laiptais. Jūs taip pat būsite nepakeičiami sprendžiant konfliktus šeimoje. Bet jūsų aktyvumas darbo dienomis reikalaus gero poilsio savaitgalį, todėl nepraleiskite progos išvykti į užmiestį.