Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

art-2686809 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Šią savaitę svarbiau išlaikyti tai, kas brangiausia, nei veržtis siekti ryškių laimėjimų. Apribokite ambicijas, pretenzijas. Lengvai kils vaidai, painiava su partneriais, mylimaisiais, viršininkais. Tik susitvardymu, diplomatija, išmintimi, didelėmis pastangomis išlaikysite tai, ką turite geriausio.

JAUTIS

Ši savaitė jums bus gana dirgli. Jei dirbsite, ypač atsargiai, diplomatiškai elkitės su kolegomis, viršininkais. Būkite budrūs, sugebėkite apginti savo teises, neleiskite, kad jums suverstų svetimas klaidas ar neefektyvius darbus. Šiuo metu ypač svarbu patausoti sveikatą, nervų sistemą.

DVYNIAI

Šią savaitę reikėtų ypač atsargiai elgtis srityse, susijusiose su meile, žaidimais, sportu, malonumais. Nepasiduokite puikybei, provokacijoms elgtis lengvabūdiškai. Jūsų draugams bus ypač lengva pastūmėti jus nesusipratimų, vaidų, keršto, klaidų, avantiūrų keliu. Išskirtinio atsargumo reikės prie vairo.

VĖŽYS

Šią savaitę ryškiai gali iškilti problemos šeimoje, giminėje ar su partneriais, lengvai kils ginčai, painiava. Stenkitės, kiek galite, tarpusavio santykiuose išlaikyti vienybę, meilę ir prasmingumą. Tuščios ambicijos, nepastovumas veiktų ypač žlugdančiai.

LIŪTAS

Savaitė, kaip ir kitiems zodiako ženklams, jums bus viena sudėtingesnių. Stenkitės būti santūrūs pokalbiuose su artimais žmonėmis, neprovokuokite ginčų, atidžiai tvarkykite dokumentus, atsargiai vairuokite. Šis metas pareikalaus didelio apdairumo, susitelkimo, jei norite nepadaryti ryškių klaidų.

MERGELĖ

Ši savaitė bus ypač sudėtinga. Nepaisant to, kad norėsite poilsio, ramybės, teks nemažai jėgų skirti finansiniams, buitiniams reikalams tvarkyti. Šiuo metu vertėtų klausimus spręsti kiek galima ramiau, be skubėjimo, nes galite prarasti daugiau nei įprastai jėgų, lengva bus suklysti.

SVARSTYKLĖS

Formuosis ypač stiprios tendencijos kurti konfliktines situacijas su partneriais, bloginti santykius šeimoje. Pasistenkite, kiek įmanoma, pažaboti tuščias ambicijas, pretenzijas. Jei nėra būtino reikalo, nesivelkite į atvirą priešpriešą. Net maži konfliktai turės tendenciją išaugti, stipriai žeisti, giliai įsirėžti.

SKORPIONAS

Jus vilios profesinio kilimo galimybės, bet drauge vis labiau jausite nerimą, įtampą, besitvenkiančią jums už nugaros. Kitą savaitę svarbu bus ypač atsargus elgesys, įsiklausymas į situaciją. Lengva bus įgyti slaptų priešų, tad neskubėkite veikti ar priimti svarbių sprendimų, skatinti konfliktų.

ŠAULYS

Savaitė atneš jums ir galimybes, ir pavojus. Viena vertus, rasite progų kilti, užmegzti ryšius su užsieniu, kita vertus, gana sudėtingai klostysis santykiai su draugais ar kolektyvuose, visuomeninėje veikloje. Tai metas, kai nelengva bus suvaldyti emocijas, suderinti prieštaringus interesus.

OŽIARAGIS

Bus nelengva savaitė: ypač aštriai pajusite susipriešinant karjeros, profesijos ir namų, šeimos bei asmeninius interesus. Net stengiantis, nebus lengva išvengti konfliktų, painiavos, o būsite jautresni nei įprastai. Vis dėlto, jei pasitelksite koncentraciją ir tvirtybę, ryškės nauja, jums kur kas palankesnė situacija.

VANDENIS

Pasistenkite būti atsargesni tolimose kelionėse ar bendraudami su vyresnybe, užsieniečiais. Lengvai kils painiava, konfliktai, prireiks kantrybės, atkaklumo, santūrumo, jei sieksite išlaikyti savo pozicijas. Ypač svarbu bus diplomatija, pažadų ir susitarimų vykdymas.

ŽUVYS

Geriausia būtų, jei kitą savaitę apribotumėte darbų apimtis ir kontaktus su aplinkiniais. Šiuo metu bus ypač lengva padaryti klaidų, sukelti konfliktą ar nesupratimą, emocine prasme būsite ypač pažeidžiami. Jei galite, daugiau ilsėkitės, skirkite laiko kūrybai, meilei, sveikatai palaikyti.