Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

zodiac-2904106 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Galite gauti svarbią žinią, kuri tikriausiai iš pagrindų pakeis jūsų gyvenseną. Greičiausiai tai bus naujiena apie jūsų paaukštinimą, vadinasi, jūsų laukia labai aktyvi savaitė profesiniu požiūriu. Padidės jūsų autoritetas, o kartu su juo – darbo krūvis ir atsakomybė.

JAUTIS

Duos naudos atrodytų beviltiškas sumanymas. Jeigu užimate aukštą postą, būkite budrus – kažkuris iš pavaldinių skleidžia apie jus kvailus gandus. Aplinkiniai sužinos apie kruopščiai slepiamą jūsų flirtą.

DVYNIAI

Jokiu būdu nereikėtų keisti veiklos pobūdžio ar darbo – laikotarpis tam nepalankus. Profesinė veikla naujoje vietoje pareikalaus daug pastangų, kurios nepasiteisins, kadangi gali kilti didelių keblumų bendraujant su vadovais, o padarytos klaidos jums labai brangiai atsieis.

VĖŽYS

Gausite pasiūlymą dalyvauti realizuojant daug žadantį projektą. Namuose teks pasinervinti, kadangi, įsitraukęs į naują darbą, pamiršite šeimos rūpesčius. Artimųjų priekaištai pagrįsti. Planuojamą komandiruotę vertėtų atšaukti.

LIŪTAS

Turėsite daug laiko skirti einamiesiems reikalams. Nesusižavėkite siūlomomis naujomis naudingomis sutartimis. Surenkite linksmą vakarėlį, kad pašalintumėte laikiną šaltį santykiuose su sutuoktiniu. Kitai savaitei baigiantis darbe gali būti svarbių permainų.

MERGELĖ

Kopsite karjeros laiptais ir turėsite dalyvauti daugybėje priėmimų, per kuriuos bus daug valgoma ir geriama. Patartina saugoti kepenis nuo alkoholio poveikio.

SVARSTYKLĖS

Reikėtų daugiau vaikščioti. Pirmadienį, penktadienį ir šeštadienį jausitės esąs visiškai ramus. Palankiai susiklosčius finansinėms aplinkybėms, mylimus ir artimus žmones galėsite nudžiuginti dovanomis.

SKORPIONAS

Siekdamas uždirbti iškart ir kuo daugiau, patirsite nuostolių. Romantiškai nusiteikęs mylimas žmogus nudžiugins jus drąsiomis fantazijomis. Jeigu ketinate pakeisti profesiją ir viską pradėti iš pradžių, tai tam tinkamiausias metas – savaitės pabaiga.

ŠAULYS

Darbe teks gerokai pasinervinti: nesutvarkyti reikalai, netikėti sunkumai, nenumatytos komplikacijos. Jums pakaks proto neįsivelti į naujus projektus. Likimas suves su būsimu sužadėtiniu – atkreipkite dėmesį į naujus pažįstamus.

OŽIARAGIS

Konfliktą namuose bus galima pamiršti, jeigu vietoj eilinio kivirčo mylimajam ar sutuoktiniui padovanosite kokį niekutį. Vertinga dovana iš partnerio laukia visų Ožiaragių. Kai kuriems į galvą gali šauti ekstremalių idėjų.

VANDENIS

Svarbaus įvykio išvakarėse jūsų laukia nuobodus darbas ir smulkios užduotys. Gali tekti pasitraukti iš didžiojo žaidimo. Pajusite būtinybę kuo daugiau laiko skirti asmeniniam gyvenimui. Kai kam pavyks slaptai paflirtuoti.

ŽUVYS

Drąsiai priimkite savarankiškus sprendimus. Atsisakykite projekto, kurio nepavyksta įgyvendinti, ir imkitės naujo. Sulauksite mylimojo ultimatumo – arba prie altoriaus, arba viskas baigta. Beje, planetos žada laimingą santuoką.