Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

sun-1215087 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Šią savaitę geriau nieko nekeiskite, niekur pernelyg nesiveržkite, o susikoncentruokite ties pasiektų laimėjimų išsaugojimu. Antroje savaitės pusėje bus itin svarbu pradėti labiau taupyti ne tik pinigus, bet ir jėgas.

JAUTIS

Šią savaitę grįšite į praeitį: apie save primins žmonės iš jūsų praeities, kurie įsibraus į jūsų gyvenimą labai netikėtai, bet tikriausiai planuotai. Šeimyniniuose santykiuose pasistenkite būti diplomatiškesni, santūriau reikškite savo reikalavimus ir kito žmogaus vertinimus. Išklausykite, ką jums nori pasakyti jūsų sutuoktinis.

DVYNIAI

Nuotaikos bus kiek negatyvios, kadangi daugelį dalykų leisite per savo pasaulėvokos prizmę. Būsite susikrimtę dėl kitų vertinimų, ypač jeigu tai lies jūsų darbą ar hobį. Astrologai pataria nekreipti dėmesio į aplinkinius, nevertinti, tiesiog praeiti pro šalį. Taip pat atminkite, kad pasaulio nepakeisite.

VĖŽYS

Mažiau dirbkite, mažiau galvokite apie verslą – dabar netinkamas metas, vis tiek idėjos bus bevaisės. Be to, pyksite ant savęs, vadinsite save nevykėliu ir dar erzinsite kitus. Tiesa, nesiseks meluoti ar apgauti – būsite pričiupti ir raudonuosite kaip vaikystėje.

LIŪTAS

Tinkamas laikas keisti požiūrį į rūpesčius. Dažniau šypsokitės sau ir aplinkiniams, nusijuokite į veidą problemoms ir tiems, kurie mėgsta erzinti ir džiaugiasi kitų prasta nuotaika. Pasistenkite vertinti džiugiai ne tik aplinkinius, bet ir save, paplekšnokite per petį, jeigu esate to nusipelnę.

MERGELĖ

Pernelyg aukositės dėl kitų idėjos arba be reikalo imsite kaltinti likimą, artimuosius, ypač tėvus, sutuoktinį, netgi draugus, kad jumis nesirūpina. Analizuoti save nebus paprasta, kaip ir ramiai bei blaiviai įvertinti situaciją. Tad šios savaitės viduryje emocijos bus itin sunkiai kontroliuojamos ir gali išsiveržti audringu protestu.

SVARSTYKLĖS

Pats laikas atidžiai pažvelgti iš šalies ir įvertinti, koks stebuklas yra jūsų namai ir šeima. Keistokai klostysis romantiški santykiai su sutuoktiniu ar mylimu žmogumi: stabilumo nebus, ir jausmų amplitudė šokinės nuo visiško nusivylimo iki euforijos. Tie, kurie jau radę savo porą, turi suvokti, kad nauji nuotykiai bus tik laikina ir pavojinga pagunda.

SKORPIONAS

Šią savaitę gali tekti atsisakyti kokių nors principų, laimėjimų, paaukoti kai kurias ambicijas ir svajones. Esate žmogus, apdovanotas stipria valia, ryžtu, atkaklumu siekiant tikslo, todėl menkas atokvėpis neturės didesnės įtakos ateičiai. Sunkiausiu metu atminkite, kad be pilkos kasdienybės ir šventės nebūtų tokios šventiškos.

ŠAULYS

Sėkmė šią savaitę lydės daugelyje sričių. Sėkmingai plėtosite ryšius su užsieniu, vaisingos bus kelionės darbo reikalais. Tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesinėje srityje sėkmingai spręsite partnerystės klausimus. Drąsiai pirkite didesnius pirkinius namams, buičiai, atnaujinkite garderobą. Savaitgalį patausokite sveikatą.

OŽIARAGIS

Jums gali atrodyti, kad draugai per daug iš jūsų tikisi. Meskite iš galvos savanaudiškas mintis – nežinia, kada jums pačiam prireiks jų pagalbos. Apsidairykite – pasaulis gražus. Ypač kai gali kam nors padėti. Ketvirtadienį tik nuo jūsų priklausys, kaip klostysis reikalai darbe ir namuose. Savaitgalį spinduliuosite energija.

VANDENIS

Savaitę pradėsite nusiteikę griebti kiekvieną jautį už ragų. Pamąstykite, kuriuos jūsų planus vertėtų peržvelgti ir galbūt atnaujinti. Trečiadienį darbingumas kris, ypač moteris apims svajinga nuotaika, sunkiau seksis susikaupti, norėsis poilsio. Vienišių jausmai penktadienį gali būti įžeisti, tik nepulkite į savigraužą.

ŽUVYS

Šios savaitės pradžioje laukia gausybė rimtų ir skubių reikalų, tikrai turėtumėte užsiimti jais nedelsdamas. Galite sužinoti didelę svetimą paslaptį – šiukštu niekam jos neišplepėkite. Antroje savaitės pusėje daugiau laiko skirkite asmeniniams reikalams – pastaruoju metu juos vis atidėliojote.