Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

background-1462755 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Kiek tik turėjote idėjų – visas jas galėsite įgyvendinti, nes pakaks tiek fizinių, tiek protinių resursų. Koją jums gali pakišti tik tingėjimas ar atidėliojimas – vadinasi, neleiskite sau pasiduoti šioms apatijoms.

JAUTIS

Jausitės kupini jėgų, būsite žavūs, sėkmingi partnerystėje. Tai geras metas sutartims sudaryti, pradėti naują veiklą, skirti rimtus susitikimus. Sėkmingos bus sritys, susijusios su finansais, prekyba, žaliavomis, mineralais, gamyba, jėgos struktūromis, sportu, pramogų verslu.

DVYNIAI

Tai ypač geras metas kūrėjams, žmonėms, kurių veikla susijusi su žiniasklaida, paslaugų sritimi, švietimu, grožio puoselėjimu, prekyba, menu, teisėtvarka, darbu valstybinėse institucijose. Netrukus ypač aktuali, sėkminga bus darbo sritis – lengvai kils naujų sumanymų, lengvai pelnysite pagarbą, jei tik dirbsite.

VĖŽYS

Tai beveik geriausias metas šį mėnesį: būsite kupini jėgų, optimizmo, lydės sėkmė meilėje, dvasinėse praktikose, kūryboje. Tai geras laikas dirbantiems pramogų versle, grožio puoselėjimo srityje.

LIŪTAS

Sėkmingas bus darbas valstybinėse institucijose. Visgi bus kiek sunkiau aktyviai darbuotis: labiau norėsis ramybės, o aktyvus bendravimas ypač vargintų. Šiuo metu geriau būtų daugiau dėmesio skirti namams, šeimai, asmeniniam gyvenimui.

MERGELĖ

Metas neblogas prekybai, tarpininkavimui, darbui aptarnavimo, švietimo, teisėtvarkos, valstybinėse institucijose. Taip pat jis ypač palankus prekybai, mokslams, darbui žiniasklaidoje, ryšių ir transporto, medicinos sistemose. Puikus laikotarpis naujoms pažintims, kontaktams, vertingos informacijos paieškai.

SVARSTYKLĖS

Šis periodas gana sėkmingas finansinėms operacijoms, jums svarbiems pirkiniams. Taip pat geras metas pasirūpinti buitimi, neblogai seksis reikalai, susiję su prekyba, grožio puoselėjimu, verslu. Neblogas metas sutartims.

SKORPIONAS

Atsiras daug intrigų ir nežinomybės – neaišku tik kas visą šią košę užvirs, tačiau greitai pasijusite itin pavargę, išsekę nuo minčių, apie kurias net negalite papasakoti kitiems, kad jūsų nepalaikytų nevispročiais. Gali taip nutikti, kad pavargsite ir psichiškai, tapsite irzlūs ar netgi prireiks gydytojų psichiatrų pagalbos.

ŠAULYS

Vertėtų apriboti darbus, kontaktus, sulėtinti gyvenimo tempą. Šiuo metu ypač svarbu teisingai suvokti situaciją ir susiorientuoti, pasirūpinti saugiu užnugariu, įsiklausyti į intuiciją ir specialistų, geranoriškų jums žmonių patarimus, daugiau dėmesio skirti dvasiniam ugdymuisi.

OŽIARAGIS

Seksis srityse, susijusiose su teisėtvarka, finansais, darbu valstybinėse institucijose, politikoje, visuomeninėse struktūrose. Savaitės pabaigoje didesnis akcentas teks kolektyviniam darbui, bendriems, komandiniams sprendimams. Skirkite dėmesio technikos, darbo metodų atnaujinimui.

VANDENIS

Jums šiuo metu svarbesnė taps asmeninė karjera, tačiau sėkmė lydės, jei suvoksite svarbiausius šio meto savo tikslus, gebėsite susitelkti svarbiausiems darbams. Šiuo periodu svarbu tinkamai pristatyti savo veiklą visuomenei.

ŽUVYS

Pagaliau atgausite pasitikėjimą savimi. Šiuo metu sėkmingai pristatysite savo veiklą visuomenei, bendrausite su vyresnybe, tvarkysite reikalus, susijusius su užsieniu, tolimomis kelionėmis.