Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

zodiac-2904106 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Turėtumėte šiek tiek nusiraminti ir nepulti stačia galva į vandenį: vertėtų išsiaiškinti, koks ten gylis. Kitaip galite ne tik susižeisti, bet ir prarasti reputaciją. Galėsite sėkmingai realizuoti jau seniai numatytą planą, jeigu griežtai kontroliuosite savo emocijas.

JAUTIS

Galite palypėti karjeros laiptais, bet kita vertus neišvengsite konfliktų tiek su vadovybe, tiek su bendradarbiais. Patartina elgtis itin atsargiai: kontroliuokite savo žodžius, kitaip galite pakliūti į nemalonią padėtį. Finansinę naudą žada puiki idėja, kurią visi deramai įvertins.

DVYNIAI

Vertėtų daugiau sužinoti apie tikruosius verslo partnerių ketinimus. Gal jie jums kažko nesako, ir tai gali turėti neigiamos įtakos jūsų reikalams. Finansinė padėtis pamažu gerės, bet nenumatytos išlaidos gali pareikalauti didžiosios pelno dalies.

VĖŽYS

Gali kilti tam tikrų problemų versle, bet jums pavyks jas sėkmingai sureguliuoti. Tik reikia sumaniai palaikyti santykius su bendradarbiais. Žvaigždės bus jūsų pusėje, ir jūs pasieksite teigiamų darbo rezultatų. Nesuteikite dingsties laikyti jus silpnu žmogumi.

LIŪTAS

Pasireikšite kaip puikūs verslininkai. Jums pavyks susitarti net su nesukalbamiausiu partneriu. Tik neperlenkite lazdos, visur reikia jausti saiką. Sėkmingos bus trumpalaikės komandiruotės ir kelionės. Rimtų finansinių problemų neturėtų kilti.

MERGELĖ

Taktiškumas ir atkaklumas bus sėkmės darbe laidas. Nepervertinkite savo galimybių derybose su verslo partneriais. Kitos savaitės pradžioje sutelkite dėmesį į finansinius klausimus. Atėjo palankus metas kurti ilgalaikius planus, tik nereikėtų skubėti ir skubinti įvykių.

SVARSTYKLĖS

Santykiai su aplinkiniais nepasidarys konfliktiški, jeigu susitaikysite su kai kuriais jų trūkumais. Daugiausiai dėmesio skirkite klausimams, susijusiems su darbu. Prieš gindami savo požiūrį, gerai pagalvokite, ar tai būtina.

SKORPIONAS

Seksis įgyvendinti beveik visus sumanymus. Nudžiugins ir solidžios pajamos, kurios gerokai sustiprins jūsų materialinę padėtį. Reikalai darbe turėtų susiklostyti gana sėkmingai, o pasiekti laimėjimai gali nustebinti net ir jus pačius. Būkite pasirengę spręsti naujus uždavinius, turėsite imtis energingų veiksmų.

ŠAULYS

Laukia daugybė naujienų, dalykinių susitikimų, įtemptų situacijų. Tad gerai apgalvokite savo darbo grafiką ir rimtai žiūrėkite į permainas. Jūsų kontaktai su partneriais suaktyvės, tai duos rezultatų jau artimiausioje ateityje. Finansus kontroliuokite itin atidžiai.

OŽIARAGIS

Sutvarkykite svarbiausius reikalus, o visa kita atidėkite ateičiai. Galimas dalykas, kad jums vertėtų apsilankyti sporto salėje arba saunoje, mat sveikatos sutrikimai gali ilgam sutrukdyti dirbti. Finansinė padėtis stabili ir tokia bus dar gana ilgai, viskas priklauso tik nuo jūsų poreikių.

VANDENIS

Neturėtumėte kreipti dėmesio į savo trūkumus. Ir apskritai – mažiau savikritikos. Bet nepraraskite saiko, kitaip jūsų autoritetas gali susvyruoti. Nesileiskite išprovokuojami, kadangi jus gali įvelti į konfliktinę situaciją.

ŽUVYS

Turėsite priimti gerai apgalvotus sprendimus. Jūsų kelyje neturėtų atsirasti neįveikiamų kliūčių. Nesitenkinkite tuo, kas pasiekta: pats laikas numatyti artimiausios ateities planus. Giminaičiams prireiks jūsų paramos ir pagalbos.