Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

sun-1215092 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Galėsite tiksliai nustatyti, kas jūsų draugas, o kas priešas. Tai pravers bendraujant su naujais verslo partneriais ar pažįstamais. Bet vien nuojautos mažoka, todėl visus įtarimus verčiau pasilikite sau, kitaip gali kilti didelis skandalas. Aktyvumas ir neišsenkanti energija jums leis imtis daugybės darbų.

JAUTIS

Būsite ne racionalūs, o emocingi ir išsiblaškę. Tiesa, dėl to nereikia nusiminti. Net ir labai norėdami neįstengsite įvykdyti visų planų, todėl prašykite draugų arba bendradarbių pagalbos, jie neatsisakys jums padėti. Savaitė bus palanki finansiniu požiūriu.

DVYNIAI

Nedvejodami vadovaukitės intuicija, ji bus kaip niekad tiksli. Dabar atėjo metas veikti, vėliau turėsite dar daug laiko apie viską pagalvoti. Pasistenkite išnaudoti visas galimybes, kurių kitą savaitę pasitaikys tikrai nemažai.

VĖŽYS

Sėkmės sulauksite dirbdami kolektyve, mokėsite tinkamai reikšti mintis, išaugs jūsų autoritetas. Dirbant patartina neužmiršti, kad vienadieniai tikslai neatneš naudos, būtina mąstyti apie kolektyvo arba bent kelių žmonių siekius.

LIŪTAS

Šią savaitę jus aplankys skaidrios nuotaikos, sėkmės sulauksite tiek šeimoje, tiek darbe. Puikiai sutarsite su artimais žmonėmis, tačiau nepiktnaudžiaukite jų supratingumu ir perdėtai nesinaudokite jų pagalba. Galite sulaukti įdomių pasiūlymų profesinėje srityje, tačiau neskubėkite apsispręsti.

MERGELĖ

Persistengti dirbant tikrai neverta – pinigų už tai negausite, o ir greitai pavargsite, todėl nebeturėsite laiko sau ir artimiems žmonėms, kuriems taip pat reikia jūsų dėmesio.

SVARSTYKLĖS

Šis laikas suteiks jums visas galimybes parodyti, ką sugebate geriausiai. Seksis viskas, ko imsitės, tik išsiaiškinkite, ar viskas, ką darote, jums reikalinga. Būsite puikios nuotaikos, aktyvūs, kils noras kurti, ką nors meistrauti. Sėkmė lydės žmones, kurie dirba visuomeninį darbą, taip pat statybų, prekybos, mokymo, grožio puoselėjimo ar žiniasklaidos srityje.

SKORPIONAS

Jums ypač seksis su kūryba susijusios užduotys, meilės srityje taip pat lydės sėkmė – gebėsite svaiginti priešingą lytį, žavėsite išmone ir nuoširdumu. Darbščiuosius lydės finansinė sėkmė, bet dėl jos gali reikėti pasistengti. Puikus metas sudaryti sandorius, imtis atsakingos veiklos. Ypač seksis žmonėms, kurių veikla susijusi su bendravimu.

ŠAULYS

Galite priimti svarbius sprendimus, planuoti susitikimus, pasirašyti sutartis. Puikiai seksis tvarkyti finansinius reikalus, derėtis. Dėl savo energingumo ir iniciatyvumo būsite pastebėti ir įvertinti vadovų, tačiau patartina neužmiršti ir draugų. Jie taip pat laukia jūsų dėmesio.

OŽIARAGIS

Šią savaitę teks nuveikti daugiau nei esate suplanavęs. Ramiai gyventi neduos konkurentai ar slapti varžovai. Didžiausi iššūkiai, pagrindiniai darbai – pirmoje savaitės pusėje. Savaitės pabaiga bus ramesnė.

VANDENIS

Bus geras metas leistis į tolimą kelionę ir užsienyje ar tiesiog prie jūros pabėgti nuo visų rūpesčių ir darbų. Kelionė bus vienas veikliausių būdų atsipalaiduoti ir atgauti jėgas, patirti neįprastų įspūdžių. Dirbantiems bus tinkamas metas pradėti verslą su užsieniečiais. Taip pat šaunus laikas imti paskolą, tvarkyti kitus kredito reikalus.

ŽUVYS

Pirmoje savaitės pusėje pasistenkite nesikišti ne į savo reikalus, net kas to prašytų. Savaitės viduryje nemenkai įkyrės draugai ar giminaičiai, besistengiantys įpiršti jums savo nuomonę. Būkite mandagus, tačiau atkaklus. Nepatartina išsukti iš savojo kelio.