Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

background-1462755 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Šios savaitės pradžia žada būti romantiška – rasite laiko pabūti su mylimu žmogumi, kils gerų idėjų, kaip jį pradžiuginti. O štai trečiadienį teks prisiminti, kad turite pareigų ir nebaigtų darbų. Ketvirtadienį nekovokite su vėjo malūnais – geriau paprašykite patarimo autoritetingo žmogaus.

JAUTIS

Šios savaitės pradžioje tikėkitės idėjų antplūdžio, greičiausiai ir naudingų patarimų sulauksite. Draugai kitą savaitę nešykštės jums dėmesio, sutuoktinis ar sutuoktinė bus paslaugus ir supratingas – tik nereikia tuo piktnaudžiauti.

DVYNIAI

Nuo pirmadienio būsite veiklus ir energingas. Darbo kolektyvas jus supras ir palaikys. Jei vairuojate automobilį, kitą savaitę pasistenkite važinėti kuo mažiau ir ne piko metu – galima nemaloni avarija, ypač mieste. Apskritai verčiau venkite sudėtingos technikos – kompiuterių, automobilių.

VĖŽYS

Šios savaitės kelionės bus ypač sėkmingos, o trečiadienį ar ketvirtadienį gali pasitaikyti patogus momentas pradėti kažką nauja. Tinkamai pasirodę, įgysite autoritetą įtakingų žmonių akyse. Savaitgalio planai ar sumanymai taip pat išsipildys, ypač jei jie susiję su namiškiais ar artimais draugais.

LIŪTAS

Jūsų ryžtingumas ir aktyvumas padės įgyvendinti didžiąją dalį planų ir sumanymų. Viena svarbiausių užduočių kitą savaitę – gerai sutarti su partneriais. Jums pakaks energijos organizuoti ir koordinuoti partnerių ar pavaldinių veiksmus. Jums gali pasiūlyti stažuotę užsienyje.

MERGELĖ

Pasistenkite neskubinti įvykių. Susitaikykite su tokia situacija, kokia ji yra. Šią savaitę svarbiausia nesiblaškyti ir ramiai spręsti klausimus iš eilės. Pasistenkite mažiau kalbėti, kad netaptumėte apkalbų objektu. Padėkite kolegoms darbe, bet neleiskite užlipti ant galvos.

SVARSTYKLĖS

Pagal galimybes darbus apribokite iki minimumo, neužsikraukite to, kas nebūtina. Pirmadienį ir taip teks gerokai pasistengti, nes svarbus darbas pareikalaus iš jūsų greitos reakcijos ir atsakingumo. Jei leisite sau atsipalaiduoti, rizikuosite netekti unikalios galimybės. Taip pat siūloma neplepėti be reikalo.

SKORPIONAS

Pasistenkite ištaisyti klaidas, kol turite tokią galimybę. Jūsų pasiekimai darbe priklausys nuo to, kiek įdėsite jėgų. Galvokite apie tai, ką darote ir kalbate: artėja metas, kai klaidų daryti nebeturėsite teisės. Antradienį pasistenkite išlaikyti pusiausvyrą ir kontroliuokite emocijas. Penktadienis atneš energetinį ir kūrybinį pakylėjimą.

ŠAULYS

Šios savaitės pradžioje džiaugsitės gera atmosfera darbe ir namuose, o nuo savaitės vidurio, atsiradus įtampai santykiuose su namiškiais ar verslo partneriu, gali kilti nenumaldomas noras kur nors iškeliauti, pakeisti aplinką. Kuo mažiau jaudinsitės dėl kylančių sunkumų, tuo lengviau juos įveiksite.

OŽIARAGIS

Pirmadienis ir antradienis – ramios dienos, norėsis pabūti vienam, pamedituoti. Trečiadienį įvykių gausės – smulkūs kasdieniai rūpesčiai, darbai, artimųjų rūpestėliai. Į savaitės pabaigą galite pasijusti tarsi visu greičiu skriejančioje karuselėje. Savaitgalį laukia netikėti įvykiai, nesusituokusiųjų – nuotykiai.

VANDENIS

Pasistenkite ištaisyti klaidas, vėliau tokios galimybės nebeturėsite. Jūsų pasiekimai darbe priklausys nuo to, kiek pastangų įdėsite. Artėja metas, kai suklysti nebegalėsite, kitaip už klaidas skaudžiai mokėsite. Antradienį pasistenkite su niekuo nesusipykti. Savaitgalis atneš gerų emocijų pliūpsnį.

ŽUVYS

Šią savaitę išlikite ramūs ir pasitikintys savo jėgomis. Reikalai profesinėje veikloje pagerės tik dėl jūsų užsispyrimo ir pasiaukojimo. Atsiras noras ne tik pagerinti savo įvaizdį, bet ir skirti dėmesio vidiniam pasauliui.