Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

sun-1215092 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Nesiimkite daug darbų vienu metu. Pasistenkite veikti apgalvotai ir kiek galima atidžiau, jums to išties šiuo metu reikia. Nauji ženklai, naujos instrukcijos, naujienos skuba pas jus. Atsiverkite toms naujovėms ir būkite imlūs teigiamoms idėjoms.

JAUTIS

Aplenkite prekybos centrus ir muges, jei norite sulaukti mėnesio pabaigos ne tuščiomis kišenėmis. Apskritai neskolinkite pinigų, kadangi juos atgauti bus nelengva. Jei jūsų veikla susijusi su informacija, transportu, mokymu, darbo turėsite daugiau, nei įmanoma atlikti nepriekaištingai. Galbūt teks vykti į komandiruotę.

DVYNIAI

Nuo pat savaitės pradžios įtemptai darbuositės, tačiau svarbūs susitikimai ir derybos gali baigtis be norimų rezultatų. Savaitės pabaigoje niekaip nepavyks ir dirbti, ir skirti laiko artimiesiems. Visgi jiems būtų maloniau, jei savo šilumą nukreiptumėte į namus.

VĖŽYS

Nuo pirmadienio teks rūpintis vaikais, sergančiais tėvais ar gerais draugais. Visgi nepamirškite ir savęs, nes galite smarkiai pervargti. Tikėtina, kad neišvengsite finansinių nuostolių. Savaitės pabaigoje jums itin aktualus klausimas gali palankiai išsispręsti. Tiktų bendrauti su žiniasklaida, laikyti egzaminą.

LIŪTAS

Darykite tai, kas jums malonu, o ne tai, ką primeta kiti. Džiaugsmo gali suteikti gražių daiktų pirkimas, lankymasis meno salone, meilės pasimatymas, susitikimas su senais draugais. Tačiau visur patartinas saikas, santūrumas. Venkite svaigalų.

MERGELĖ

Būsite nusiteikę planuoti ką nors svarbaus. Savaitgalį laukia daugiau darbo reikalų nei paprastai, susitikimų su solidžiais veikėjais. Turėsite progą pristatyti savo veiklą. Savaitės pradžia nebloga kolektyviniams susirinkimams, susibūrimams, tačiau gan prasta naujiems įsipareigojimams.

SVARSTYKLĖS

Trokšite emocijų, potyrių, ir jų bus. Tik nebūtinai vien gerų. Santykius sugadinti bus lengviau nei pataisyti. Venkite klastingų, neteisingų veiksmų ir sprendimų. Susitikite su mėgstamais žmonėmis. Gali būti, kad tame šurmulyje sutiksite asmenį, kuris jus labai domina.

SKORPIONAS

Skirkite laiko pabūti tokioje aplinkoje, kuri išlaisvins jus nuo bet kokių atsakomybės grandinių. Būkite atidūs. Rezultatas jūsų rankose. Reikalaujama disciplina ir išmanymas, visiškas pasiaukojimas darbui. Galbūt tai privers situacijas kartotis ir jausti monotoniją, tačiau tai juk pagrindinis naujų įgūdžių variklis.

ŠAULYS

Savo ugnį ir energiją naudokite konstruktyviems tikslams. Ypač saugokite santykius, mat pratrūkę galite smarkiai įskaudinti mylimuosius. Nesantaikai atsirasti buvo tvirtas pagrindas? Atidžiai pažiūrėkite ir išvysite, kad tai gali būti netiesa. Kažkas nori įsikišti ir parodyti jums kelią ar tiesiog duoti patarimų.

OŽIARAGIS

Žemė su dangumi šią savaitę maišytis nežada. Tai, ko jums iš tiesų reikia, visuomet yra su jumis, tik kartais nenorite to pastebėti. Jums suteikiami patarimai, kurių derėtų paklausyti. Kadangi esate šeimos žmogus, artimųjų patirtos nesėkmės neduos jums ramybės.

VANDENIS

Jausitės gana prastai, nes skaudės širdį dėl įžeisto ar atstumto asmens. Jei kiltų neramūs ir skaudinantys jausmai, neatidėliokite jų, geriau pasistenkite viską išlieti ant popieriaus ar specialistui. Visa ši neviltis gali būti tik įsivaizduojama. Darbe jūsų kūrybingumas žydės, todėl pasieksite neblogų rezultatų.

ŽUVYS

Savaitė nebus rami, kadangi turėsite varžytis su visais – dėl vadovo palankumo, dėl dėmesio šeimoje. Didelė tikimybė, kad patirsite nedidelių nuosmukių. Nepatartina tik ginčytis dėl niekų. Tiems, kas užsiima finansinėmis spekuliacijomis, – metas prastokas. Geriau imkitės kitokios veiklos.