Astrologinė prognozė šiai savaitei

horoskopKą žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Vertėtų keisti požiūrį į gyvenimą, mat pastaruoju metu susiduriate su problemomis, kurias sukelia jūsų užsispyrimas ar negatyvumas. Jei pradėsite mąstyti optimistiškiau, atsiras naujų idėjų ir planų. Tiems, kurie verčiasi komercija, šis laikas palankus sutartims sudaryti, dokumentams ir finansiniams sandoriams įforminti.

JAUTIS

Galėsite pademonstruoti savo žavesį, stiprindami pozicijas arba ieškodami naujų partnerių. Tačiau neturėkite pernelyg didelių iliuzijų – nauja pažintis tikriausiai nebus ilgalaikė. Būkite pasirengę išgirsti malonią naujieną, susijusią su materialine sfera.

DVYNIAI

Šią savaitę vertėtų nesipykti su vadovais, atsižvelkite ir į kolegų nuomonę. Priešingu atveju galite netekti darbo. Bet jūsų materialinė padėtis išliks tvirta ir stabili. Sutartys, kurias pasirašysite šiomis dienomis, duos naudos.

VĖŽYS

Šią savaitę netrūks visokiausių įvykių. Kai kurie jūsų turės palikti dabartinę darbovietę, bet nenusiminsite, priešingai – pajusite palengvėjimą ir nesunkiai susirasite naują veiklos sferą. Santykiai su aplinkiniais stabilizuosis, nors kartais jausite neigiamą praėjusių dienų poveikį.

LIŪTAS

Laukia laikotarpis, palankus ateities darbams planuoti. Kitos savaitės pradžioje seksis rengti dalykinius susitikimus ir derybas, jos viduryje galimos komandiruotės ir kelionės. Savaitės pabaigoje jūsų bendradarbiams ir šeimos nariams prireiks jūsų patarimo ir atjautos. Bet ne visi jūsų žodžiai gali patikti aplinkiniams.

MERGELĖ

Neužsispirkite santykiuose su bendradarbiais – taip išvengsite nereikalingo konflikto. Jums taip pat patartina nesileisti į finansines avantiūras – neinvestuokite pinigų į pelningus, bet abejotinus projektus, kadangi galite patirti didelių nuostolių.

SVARSTYKLĖS

Galėsite imtis naujų darbų ir užmegzti naujų dalykinių pažinčių, kurios bus naudingos. Jūsų profesionalumas ir rimta pažiūra į darbą jums padės sustiprinti materialinę padėtį. Savaitės pabaigoje įsigysite brangių ir naudingų pirkinių. Poilsio dienomis tvarkysite buitinius reikalus ir bendrausite su artimaisiais.

SKORPIONAS

Gali būti, kad vyksite į trumpą komandiruotę arba dalykinę kelionę. Visgi tinkamiausia sritis veikti kitą savaitę jums bus namai, nekilnojamasis turtas. Poilsio dienoms planuokite susitikimus su giminaičiais, kuriuos seniai matėte, šeimos išvykas.

ŠAULYS

Pasistenkite nedalyvauti įvairiose avantiūrose ir abejotinuose projektuose, vadovaukitės blaiviu protu. Visų komercinių idėjų įgyvendinimą reikėtų atidėti. Darbe pasistenkite išsiaiškinti santykius su kolegomis, pasikalbėkite su jais atvirai.

OŽIARAGIS

Jums reikėtų šią savaitę pasirūpinti namų tvarkymu. Daug nuveiksite šioje srityje, jei nesivelsite į smulkmenas. Apskritai būsite kupini kūrybinių sumanymų, jausitės energingi ir sumanūs. Savaitės pabaigoje jums rekomenduojama nedalyvauti pramoginiuose renginiuose.

VANDENIS

Seksis tvarkyti verslo reikalus. Bet veikite tik išmėgintais metodais. Patartina imtis tik tų darbų, kuriuos gerai išmanote. Priešingu atveju galite pakliūti į keblią padėtį arba tapti dar vieno konflikto priežastimi. Valstybės tarnautojai turėtų kontroliuoti savo elgesį darbe, didelis impulsyvumas ir kaprizingumas gali išprovokuoti skandalą.

ŽUVYS

Galite tikėtis paskolos arba rėmėjų pagalbos. Tai sudarytų palankias sąlygas žengti į priekį. Savaitė taip pat bus tinkamas metas sportuoti, mokytis užsienio kalbų, kūrybinei veiklai. Jei esate vienišas, gali būti, kad turėsite romantišką susitikimą, kuris duos pradžią naujiems rimtiems santykiams.