Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

woman-3084129 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Pinigai pinigėliai – juos teks skaičiuoti itin atidžiai. Finansinei sričiai būtina griežta kontrolė, o kas kitas atsakys už jūsų finansus, jeigu ne jūs patys? Ypač atsakingai žvelkite į išlaidas, nes sunkiai atsisakysite jums įprastų, tačiau visiškai nebūtinų daiktų.

JAUTIS

Atėjo savotiška pabaiga. Nerimas, rūpestis, galbūt netgi skausmas ar sielvartas, viskas turi pabaigą. Galbūt ši pabaiga ne ta, kuri būna laiminga, tačiau pabaiga, kuri sako, kad išoriniai ir vidiniai dirgikliai jaudins vis mažiau. Tereikia užleisti vietą protui ir leisti griaunančioms tendencijoms pasitraukti.

DVYNIAI

Jūs esate žmogus, radęs savo antrąją pusę, ir dabartinis jūsų gyvenimo etapas įgavo tobulą formą. Esate įsitikinę savo pašaukimu ir darote tai, ką ir turite daryti. Kitą savaitę galite tikėtis kelioninių ir planų pasisekimo. Norai čia pat ant išsipildymo slenksčio.

VĖŽYS

Stebėkite pusiausvyrą tarp sąmoningos ir pasąmoningos savo elgsenos. Laikykitės viduriuko ir neliekite nei emocijų, nei materialaus pagrindo per kraštus. Maišykite idėjas viena su kita, harmonija ir supratingumas – tai raktas į sėkmę. Dabar jums svarbu rasti kelią į tikras jūsų gelmes ir talentus.

LIŪTAS

Nepervarkite, nes nebepamatysite, kas iš tiesų jums siūloma. Nereikėtų ir specialiai užsimerkti dėl neteisybės. Nebijokite rodyti savo smarkaus ir griežto charakterio. Kalba eina apie jūsų gerovę ir tik nuo jūsų priklausys, ar tikrai jos norite.

MERGELĖ

Saugokitės apgavikų ir sukčių. Naudokite savo išmonę tikslams, kurie ves link jūsų gerovės. Atkaklumu pasiektumėte tai, ko reikia, tačiau pirma turite rasti valios atkaklumui. Reikalinga sielos harmonija su išoriniu pasauliu. Veikite kūrybingai. Džiaukitės šeimynine laime ir harmonija, jūsų horizonte matyti šviesi ateitis.

SVARSTYKLĖS

Kai situacija verčia jus jausti pasipiktinimą, neeikvokite energijos veltui. Tai ne jūs trokštate jausti šiuos jausmus, o tiesiog aplinkybės nori tokiu būdu sumenkinti jūsų laisvą mąstyseną. Kuo daugiau krimsitės ir giliai imsite į širdį kritimą žemyn, tuo ilgesnis ir skausmingesnis gali pasirodyti kritimo kelias.

SKORPIONAS

Pasitelkę drąsą ir entuziazmą, galite sukurti situacijų eigą, kuri ves jus per atradimų erdves. Jumyse glūdi milžiniškos jėgos, ištvermė ir toli siekiantys tikslai. Nesnauskite! Jums pakaks jėgų dėl tikslo pereiti ugnį, taip pat įveikti troškulio atkarpą.

ŠAULYS

Staiga užklups skubėjimas dėl naujienų pasirinkimo ar veiksmų. Prireikus atlikti staigų posūkį būkite budrūs ir sąmoningi. Dar kartą persvarstykite visus už ir prieš ir tik neradę jokių nesklandumų veikite. Aktyviai reikškitės, į jus taikosi meilės strėlės. Apskritai džiugūs dalykai vaikosi jūsų.

OŽIARAGIS

Saugokitės apgavikų ir sukčių. Naudokite savo išmonę tikslams, kurie ves link jūsų gerovės. Atkaklumu pasiektumėte tai, ko reikia, tačiau pirma turite rasti valios atkaklumui. Reikalinga sielos harmonija su išoriniu pasauliu. Veikite kūrybingai. Užsispyrimas geras tol, kol jis naudojamas tikslams siekti.

VANDENIS

Ar verta rizikuoti ir stengtis eiti ar ieškoti savo sielos kelio? Jeigu ieškosite, jums nutiks viena iš dviejų galimybių: rasite jį arba patirsite pamoką, kuri aiškiau nurodys kryptį užbrėždama netinkamą kelią. Visgi nebandydami liksite tame pačiame taške, kur ir esate, tik papildomai galėsite kartkartėmis save pagraužti už neišnaudotą galimybę.

ŽUVYS

Įsitikinkite, kad jūsų keliamos ar palaikomos revoliucinės idėjos nėra tik mados šauksmas ir lydės jus tik laikinai. Viskas kinta, kaip ir jūsų suvokimas. Neprisiriškite prie konservatyvių idėjų, kurios gali greitai senti ir tapti našta. Laukiamos išvados tikrai džiugins savo gausa.