Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

horoskopKą žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Tai neypatingai geras metas. Šią savaitę jums svarbu mokėti sutarti su aplinkiniais ir laiku pasiremti įtakingais asmenimis. Tačiau reikėtų gauti ir antrosios pusės pritarimą, kitaip nieko gero gali ir neišeiti.

JAUTIS

Šią savaitę akivaizdūs taps anksčiau nepastebėti jūsų veiklos ar žinių trūkumai. Galite sužinoti apie artimo žmogaus ar patikimo draugo nesąžiningumą. Tačiau dėl to nedramatizuokite – nepasitenkinimą nukreipkite klaidoms ištaisyti savo veikloje. Taip pat neturėtumėte spręsti, ar atleisti draugui.

DVYNIAI

Gali kilti noras leistis į pavojingą avantiūrą. Nebijokite, kita savaitė visai tinkama rizikuoti. Deja, šis laikas nepalankus romantiškiems santykiams. Patartina neerzinti savo partnerio flirtuojant su kitu ar kita.

VĖŽYS

Sudarydami šios savaitės planų sąrašą, nepamirškite įtraukti ką nors savanaudiško. Nuvykite į kokią nors mėgstamą vietą arba suvalgykite savo mėgstamo maisto, kadangi kai darote ką nors gero sau – tampate laimingesnis. O kai jūs laimingas, tuomet ir kiti patenkinti.

LIŪTAS

Visi mes darome klaidų, todėl pasistenkite kitą savaitę atleisti tam, kuris jums pakenkė. Būsite ramus visą savaitę, todėl nesinervinsite dėl tokių smulkmenų, kaip transporto kamščiai ar pan. Juk gyvenimas per trumpas būti piktam ir suirzusiam.

MERGELĖ

Jei šią savaitę jausite stresą – įjunkite vaizduotę ir pasvajokite apie atostogas. Greičiausiai įtampa kyla dėl to, kad norite viską kontroliuoti. Tačiau tai neįmanoma, kadangi už kitų asmenų veiksmus neatsakote.

SVARSTYKLĖS

Po to, kai jūsų gyvenime vėl apsireiškė buvęs draugas ar draugė, esate sutrikęs. Kitą savaitę būkite atsargus, kadangi idealais tikinti širdis gali nusverti logiškus proto argumentus. Taip pat duokite sau laiko priprasti prie to asmens atsiradimo jūsų kasdienybėje, tačiau nesistenkite vėl atnaujinti santykių.

SKORPIONAS

Jei pasijutote patekęs į aklavietę, greičiausiai taip nutiko todėl, kad klausėte kitų žmonių patarimų. Tai svarbi pamoka – jums derėtų nepamiršti, kad reikia kontroliuoti savo gyvenimą. Ne kitų norai, o jūsų paties pasirinkimas ir tikslai turėtų nurodyti, kaip jums elgtis.

ŠAULYS

Šią savaitę jums nereikėtų imtis nieko naujo. Jei norite gerai praleisti savaitę, nebūtina ieškoti išskirtinės veiklos. Pasijusite patenkintas užsiimdamas įprastine rutina. Taip pat patartina pabūti namuose.

OŽIARAGIS

Atkreipkite dėmesį, kur ir kam leidžiate pinigus, kadangi gali kilti noras išlaidauti. Taip pat galite pajusti labdaringą nuotaiką. Išvalykite savo spintas, sandėliukus bei garažus ir atiduokite nereikalingus daiktus labdarai.

VANDENIS

Ši savaitė jums bus rami, rimta, tačiau gana pasyvi. Jei turite galimybę, geriau ją praleiskite vienatvėje, pamedituokite, atskirkite grūdus nuo pelų, gėrį nuo blogio. Nepatartina kitą savaitę grupinė veikla, skuboti sprendimai.

ŽUVYS

Esate apsupti įdomių žmonių, todėl išgirsite vertingos informacijos, kuria nedelsdami pasinaudokite. Sekite pėdomis tų žmonių, kurie savo svajones pavertė realybe. Jei ketinate rizikuoti pinigais, nepamirškite visko gerai apskaičiuoti. Apie asmeninius santykius su niekuo nekalbėkite.