Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

background-1462755 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Šią savaitę ypač svarbūs taps karjeros reikalai. Žvelgiant į ilgesnę perspektyvą, matyti, kad jūsų profesijos, karjeros ar tiesiog gebėjimo įkūnyti tikslus sritis įgyja vis didėjančią ilgalaikę jėgą. Svarbu, kad tikslai būtų verti dėmesio, atitiktų jūsų jėgas ir giliuosius poreikius.

JAUTIS

Nors šią savaitę jausite atgarsius iš praėjusios savaitės, šiaip jausitės gana sėkmingai. Jei nepritrūks atvirumo ir geranoriškumo, dideles naujas galimybes atrasite per draugus, kolektyvinę veiklą, atsinaujinimą.

DVYNIAI

Svarbu, kad šią savaitę aiškiai suvoktumėte, ko norite, turėtumėte suvoktus jums ir pasauliui svarbius tikslus. Sėkmingiausi bus tie Dvyniai, kurių tikslas apims naudą ne tik sau, bet ir visuomenei. Pasistenkite, kad tikslai, kuriuos sau kelsite, negriautų grožio, dvasingumo, harmonijos.

VĖŽYS

Nusistovės harmonija šeimos reikaluose, pagaliau galėsite skirti laiko mėgstamai veiklai. Profesinėje srityje reikalai klostysis sėkmingai, tačiau turite suprasti, ko siekiate. Visgi daugiau dėmesio skirkite ne darbui, o šeimai – atėjo metas suprasti kiekvieno artimo žmogaus lūkesčius, išsakyti savo jausmus.

LIŪTAS

Jums neverta tikėtis, kad galėsite tęsti vien tik lengvą, paviršutinišką, pasaulietinį gyvenimą – ne viena situacija vers pažvelgti į gyvenimą naujai, giliau, kartais skausmingai. Teks prisiminti pasiaukojimo, dvasingumo būtinybę. Vis dėlto Liūtai gali patirti labai gilią meilę, dvasinius atradimus.

MERGELĖ

Jau nuo pirmųjų kitos savaitės dienų būsite pastebimi, ryškūs. Pasistenkite, kad jūsų veikla būtų tinkamai pristatoma, o įvaizdis atitiktų tai, kaip norite save matyti. Partnerystė taps svarbi tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe ar versle, profesijoje. Šiuo periodu lengva bus įgyti populiarumą.

SVARSTYKLĖS

Jei neturite darbo arba ruošiatės jį keisti, pagalvokite, kuo norėtumėte užsiimti. Atrodo, kad jums netrukus nusišypsos sėkmė ir netrukus įsidarbinsite. Gyvenimas jums pasiūlys daugiau nei pakankamai galimybių, variantų. Vis dėlto, jei norite pasinaudoti šio periodo teikiamais privalumais, jums turėtų netrūkti žmoniškumo.

SKORPIONAS

Šią savaitę jausite padidėjusį kūrybingumą, džiaugsmą, poreikį mylėti, atsipalaiduoti, naujai išreikšti save, pritrauksite aplinkinių simpatijas, meilę jums, jei tik atliepsite geranoriškumu. Taip pat jausite sėkmės tėkmę, intuityviai sugebėsite įsijungti į ją. Tai ypač palankus metas kūrėjams, žmonėms, kurių gyvenimas susijęs su dvasiniu tobulėjimu.

ŠAULYS

Savaitė jums bus svarbi, jei rūpi šeima, namai, giminė. Planetų išsidėstymas lems, kad jausite ypač stiprų troškimą sukurti šeimą, geriau įsikurti namuose, sustiprinti ryšius su gimine ar tais žmonėmis, kurie stiprina fundamentalias jūsų būties vertybes. Kita vertus, formuosis ir galimybės nuveikti kai ką pozityvaus.

OŽIARAGIS

Gali tekti aiškinti savo ankstesnių veiksmų priežastis, įgyvendinti tai, kas buvo užmiršta ar atrodė nereikalinga. Patartina gerai apmąstyti savo žodžius, neįsivelti į konfliktą. Jūsų laukia begalė susitikimų ir svarbių pokalbių, todėl galvokite, ką šnekate.

VANDENIS

Didelė sėkmė lydės dirbančius kolektyve, sugebėsite aplink save sutelkti bendraminčių būrį, kuris padės siekti užsibrėžto tikslo. Puikus metas pristatyti savo veiklą visuomenei. Sulaukę sėkmės nebūkite abejingi nepavijusiems savo laimės paukštės, padėkite artimiesiems ir kolegoms, parodykite, kad esate jautrūs.

ŽUVYS

Jei nenorite pridaryti klaidų, geriau pabūkite vieni, pamąstykite arba tiesiog ramiai atlikite, kas būtina. Patausokite jėgas, jų dar prireiks. Šiuo metu būsite jautresni, todėl nesivelkite į konfliktus ir apkalbas. Jei nesusipratimų išvengti vis dėlto nepavyks, turėtumėte reaguoti nuosaikiai, tačiau tvirtai.