Astrologinė prognozė šiai savaitei

horoskopKą žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Skirkite laiko savianalizei, nelaikykite savyje pykčio aplinkiniams ar neapykantos savo praeities poelgiams. Keiskite požiūrį, keisis poelgiai ir nuotaikos. Laukia darbinga savaitė bei malonūs rūpesčiai.

JAUTIS

Dabar tinkamas metas vykdyti tai, kam ruošėtės ilgą laiką. Savaitgalį susitelkite ties labai skubiais darbais. Galėsite drąsiai reikšti savo idėjas, siūlyti planus – viskas tik jūsų naudai, neigiamų vertinimų nebus, arba jie bus visai nereikšmingi.

DVYNIAI

Šią savaitę atidžiai stebėkite, kas vyksta aplink jus ir su jumis. Gali būti, kad prireiks staigiai priimti sprendimus arba netikėtai ir pakankamai dideliu kampu keisti taktiką. Įvykiai keisis neįtikėtinai greitai, visgi – į gerąją pusę, todėl jaudintis neverta.

VĖŽYS

Ši savaitė gana palanki spręsti klausimams, kurie iki šiol nejudėjo iš vietos. Jei esate meniška siela, pasieksite puikių laimėjimų savo srityje. Nesvarbu dirbate ar atostogaujate – priimkite bet kokius sprendimus ir jokiu būdu neatidėliokite. Būkite dėmesingas šeimos nariams ir kolegoms.

LIŪTAS

Šią savaitę pasiteisins jūsų praktiškas požiūris, o galbūt atsiras galimybė užsidirbti gerokai daugiau nei iki šiol ir pagaliau būti pačiam atsakingam už visus finansus. Sėkmė jums šypsosis karjeros srityje – autoritetas augs lėtai, tačiau visiškai užtikrintai.

MERGELĖ

Reikėtų saugotis net savo pačių žodžių ir veiksmų. Ne laiku ir nepakankamai apgalvoti žodžiai, kurie išsprūs pakankamai netikėtai gali pridaryti didelių nemalonumų, laimė, pataisomų. Tik nenuleiskite rankų – įveikėte dar ne tokius sunkumus, todėl šie ne išimtis.

SVARSTYKLĖS

Kaip praeis savaitgalis priklausys tik nuo jūsų nuotaikų ir reagavimo į iškylančius netikėtumus. Pasikliaukite savimi, tačiau neskubėkite priimti sprendimų. Kitą savaitę reikėtų apgalvoti savo indėlį darbe ar šeimoje. Maloniomis smulkmenomis nustebinkite savo artimus žmones ar kolegas ir gerų emocijų gausite su kaupu.

SKORPIONAS

Savaitgalį geriau būkite namuose, tolimos kelionės gali prišaukti bėdą arba neplanuotas išlaidas. Palankus metas naudingoms pažintims megzti, neoficialioje aplinkoje tvirtinti reikalingus dalykinius ryšius. Stenkitės laikytis aukso vidurio – bet kokie kraštutinumai kels tik problemas.

ŠAULYS

Šią savaitę pasinerkite į darbus – jūsų pastangos bus pastebėtos. Tačiau turėtumėte būti itin konkretus, netgi tiesmukiškas. Nesitikėkite būti suprastas iš pusės žodžio ar delikačios užuominos.

OŽIARAGIS

Labai daug neaiškumo tiek versle, tiek asmeniniame gyvenime, tad protingiausia būtų apskritai susilaikyti nuo svarbių sprendimų. Nuotaiką ir savijautą labai pataisys išvyka į kaimą pas tėvus ar gimines. Gryname ore gims geros idėjos. Nešykštėkite gerų žodžių šalia esantiems žmonėms.

VANDENIS

Šią savaitę profesinėje veikloje galima didelė sėkmė. Tik nepameskite galvos ir nemanykite, kad nuo šiol jums viskas leista ir įmanoma. Nepasitikėkite aklai svetima nuomone, ypač pavaldinių ar kaip kitaip nuo jūsų priklausomų žmonių – ji veikiausiai bus klaidinga.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje būtinai išsispręs jus jaudinantis klausimas arba rasite originalią išeitį iš keblios padėties. Drąsiai užsiimkite kūrybine, profesine veikla – rezultatai veikiausiai pranoks visus lūkesčius. Kažkas padarys jums neįkainojamą paslaugą, nors ir vargiai galėjote to tikėtis.