Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

woman-3084129 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Jūsų asmeniniame gyvenime vyrauja sąmyšis. Jūs greičiausiai negalite aiškiai matyti savo situacijos. Labai neišgyvendami, imkitės pakeitimų namuose, tai bus malonu visiems dalyvaujantiems. Skirkite laiko rašymui, poezijos skaitymui ar dienoraščiui.

JAUTIS

Nepatikimi žmonės apie jūsų idėjas atsilieps neigiamai. Visgi nekreipkite į tai dėmesio – dabar neblogas metas, jei norite užsidirbti. Tai galite padaryti nekilnojamojo turto ar asmeninių investicijų srityje. Stenkitės pakeisti reikalus namuose.

DVYNIAI

Gali kankinti mažos sveikatos problemos, jei nesirūpinote savimi, piktnaudžiavote alkoholiu, tabaku ar riebiu maistu. Jei ką nors slepiate nuo artimųjų, tai gali išaiškėti, todėl namuose turėsite aiškintis. Jūsų sugebėjimas sugalvoti originalių idėjų atneš pripažinimą iš vadovų pusės.

VĖŽYS

Vertėtų mesti darbus ir pasilinksminti, nes, atrodo, jums trūksta atsipalaidavimo. Jus gali apgauti, jei apie save pasakosite viską visiems. Jei atiduosite finansinius reikalus tvarkyti kitiems, galite patirti rimtų nuostolių.

LIŪTAS

Šią savaitę sulauksite atpildo už tai, ką gero esate padaręs, tai praskaidrins nuotaiką. Venkite apkalbų, stenkitės aiškiai išreikšti mintis, kad jus suprastų teisingai. Norėsite keliauti – ypač patiks tai daryti su grupe žmonių. Jei kažkas tikisi iš jūsų neįtikėtinų dalykų, vertėtų pasakyti, kad nesate stebukladarys.

MERGELĖ

Šią savaitę jūsų norai bus žymiai didesni nei galimybės. Jei norėsite pasiskolinti pinigų, jums turėtų pavykti, tačiau atsakomybės našta prislėgs ne vien jūsų, bet ir partnerio pečius. Į periodo pabaigą pasižymėsite darbe, versle ir tai duos naudos.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje susimąstyti ar prisiminti ankstesnius laikus privers pažįstamo žmogaus žinia, pasiūlymas. Verčiau nerizikuokite, saugokitės traumų. Pirmadienį gali paaiškėti, ar bus tęsiamas jus dominantis projektas. Pravartu susitikti su bičiuliais, gerbėjais. Atgaivintos pažintys gali būti naudingos.

SKORPIONAS

Pagaliau pavyks pailsėti. Apdovanokite save už ne taip seniai patirtus sunkumus ir triūsą. Puiki terapija jūsų ženklo žmonėms – apsipirkimas. Geriausia būtų apsipirkti savaitės viduryje arba savaitgalį. Daiktai, kuriuos nusipirksite šiomis dienomis jums tiks ir ilgai jais džiaugsitės.

ŠAULYS

Galimas daiktas, kad šią savaitę išvyksite kad ir į nedidelę kelionę. Laikas kelyje grąžins jums nuotaiką ir pasitikėjimą savo sugebėjimais. Pasistenkite atsisakyti alkoholio, puikiai žinote, kad ne visada sugebate save kontroliuoti, be to, kitos dienos pasekmės būna nekokios, tad nenuodykite organizmo.

OŽIARAGIS

Atsistatys pašliję santykiai su sutuoktiniu, įsimylėsite, pajusite norą dalytis gyvenimu su kitu asmeniu. Jausite didžiulę aistrą garbinamam žmogui, nenorėsite su juo skirtis net trumpam. Itin palankus laikas planuoti kūdikį, gimdyti ar praleisti laiką su pažįstamų vaikais.

VANDENIS

Susiklostys palankios situacijos darbe. Puikiai klostysis santykiai su bendradarbiais, kurie pajus jums ne tik pagarbą, simpatiją, bet ir šiltesnius jausmus. Neatmetama galimybė, kad darbe užmegsite tarnybinį romaną, kuris gali peraugti į rimtesnius santykius.

ŽUVYS

Sulauksite problemų su vadovybe, jei tiesiai šviesiai išrėšite, ką galvojate. Jei paskubėsite, galite susirasti naujų partnerių savo versle. Būsite gerai nusiteikęs ir savaitės viduryje būsite nieko prieš aplankyti draugus ar sudalyvauti triukšmingame vakarėlyje.