Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

zodiac-2904106 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Aistra – ant jūsų slenksčio. Ji gali būti įvairiausių formų. Tačiau vienintelė problema, kad ši aistra taip pat turės savo kainą. Galbūt tai pareikalaus daug pinigų arba viso jūsų dėmesio. Ar jūs esate pasirengęs nerti į jos sūkurį? Ką darysite, jei aistra įgis pykčio formą? Pamąstykite.

JAUTIS

Labai stenkitės saugoti raktus, bilietus ir kitus smulkius daiktus. Kita savaitė bus nelengva, kadangi būsite jautrus, lengvai įsižeisite. Kita vertus, gali būti, kad tai jūs norėsite kam nors pakenkti. Galvokite prieš ką nors sakydamas, o jei jus „skaudina“, nereikia daryti išvados, kad taip elgiamasi specialiai.

DVYNIAI

Galvoje švilpaus vėjai, nesinorės galvoti apie rimtus dalykus, deja, aplinkybės privers. Kadangi dažniausiai norite būti ant pirmosios bangos, žinoti greičiau negu visi kiti, pateikti pasiūlymus pirmesni už kolegas, jums teks nusileisti iš debesų karalystės ir imtis rimtų klausimų. Profesinėje srityje laukia malonūs pokyčiai.

VĖŽYS

Gali būti, kad šią savaitę atsiras daugiau energijos ir troškimo gyventi geriau, todėl nepabūgsite keliauti tiesiai pas valdančiuosius ir pareikšti savo nuomonės. Tokie žingsniai žada akivaizdžius profesinius perversmus. Jūsų vidinis laikrodis tiksės kur kas greičiau nei visų aplinkinių. Tai ir nauda, ir žala.

LIŪTAS

Siurprizas po siurprizo, netikėtumas seks netikėtumą – kuo stebėtis kitą savaitę pakaks. Leiskite valdyti likimui, nors net ir blogas aplinkybes jūs sugebate pasukti sava linkme. Galbūt likimas toks dosnus ne veltui, kadangi esate mielaširdingas ir dosnus žmogus, kurio pagrindinis tikslas – padaryti kitus laimingus.

MERGELĖ

Jėgų darbams turėtų pakakti, nors jie ir nesiklostys puikiai, tačiau nebus ir didesnių nusiskundimų. Gana geras laikas reklamos ir pardavimų specialistams bei teisininkams – seksis įtikinti žmones savo teisumu. Dėl nesutarimų ar netgi konfliktų su verslo partneriais gali grėsti nemenki nuostoliai.

SVARSTYKLĖS

Jeigu yra darbų, kuriuos privalote padaryti nedelsdami – tai ir negaiškite laiko, nes noras tingėti užklups visai netrukus. Kad ir kaip būtų, visgi teks plušėti. Darbe iš tikrųjų laukia „karštas“ laikotarpis, reikės įrodyti savo vertę, lakstyti į susitikimus, galvoti ir parengti ateities planus, ataskaitas.

SKORPIONAS

Kai visi darbai užspaus į kampą, netikėtai prisiminsite savo polinkį kelionėms, neišbandytiems nuotykiams ir įdomybėms, kurios ištinka kelyje. Tad ilgai negalvojęs, susikrausite kuprinę ir užsisakysite kelionę ar artimiausią savaitgalį susiplanuosite žygį į netoliese esančią įžymią vietą.

ŠAULYS

Laikas palankus pokyčiams profesinėje srityje, būsite karingai nusiteikę, gebantys taikliai argumentuoti ir irtis į priekį vardan didžiulių ambicijų. Tikėtina, kad būsite pastebėti valdžios ir atitinkamai įvertinti. Kad ir kokie sunkumai lauktų ar trukdytų bloga linkintys žmonės, jūs sugebėsite pasiekti aktyviausią tašką.

OŽIARAGIS

Krūviai, tiek fiziniai, tiek psichologiniai, nemažės, todėl po kurio aktyvaus laiko galite išsekti, pavargti ar apniks depresija. Taip jau gyvenimas surėdytas, kad ką atima, tą ir duoda. Todėl gresiantis išsekimas nuo niekad nesibaigiančių darbų bus kompensuojamas materialinės gerovės padidėjimu.

VANDENIS

Neramumas širdyje, išgyvenimai dėl artimųjų ar mylimo žmogaus, dramos, nepasitenkinimo išraiškos turėjo kaip reikiant jums įgristi ir sugadinti daug nervų. Metas atgauti jėgas – tokią galimybę jums suteiks atostogos. Pasistenkite pailsėti ir išvaikyti visas slėgusias mintis, leiskite tokį malonumą dabar.

ŽUVYS

Nepaprastai trauksite priešingą lytį. Užteks gilesnio žvilgsnio, mirksnio ir gerbėjai galės būriais rikiuotis prie jūsų durų. Jei esate vienišas – pasinaudokite tokia proga. Darbe atrasite tiesesnę liniją iki savo siekiamų tikslų. Turėdami originalių minčių netruksite arčiau pritraukti ir bendraminčius.