Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

art-2686809 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Problemos darbe veikiausiai turės įtakos ir asmeniniam jūsų gyvenimui. Laimei, savaitė bus dosni viliojančių galimybių. Nepraleiskite progos išspręsti didžiąsias problemas, gal net pakeisti darbą. Jei antroje savaitės pusėje esate suplanavęs vizitą pas gydytoją, neatidėkite jo vėlesniam laikui.

JAUTIS

Savaitės pradžioje pasistenkite išvengti vieno nemalonaus susitikimo, ypač jei jis ruošiamas ne jūsų iniciatyva. Mažiau galvokite apie nereikšmingus dalykus ir pagaliau pasakykite garsiai tai, ką privalote pasakyti. Ketvirtadienį ar penktadienį galite nusivilti žmonėmis, kuriais iki šiol pasitikėjote.

DVYNIAI

Subtilią problemą stenkitės spręsti pamažu ir be nereikalingo triukšmo. Giminaičiai šią savaitę bus nusiteikę kur kas geriau ir linkę vėl atnaujinti draugiškus santykius. Antroje savaitės pusėje gali užsimegzti nauja daug žadanti pažintis. Penktadienį ar šeštadienį asmeniui, kuriam jūs neabejingas, prireiks jūsų pagalbos.

VĖŽYS

Dar turite pakankamai laiko planuotiems darbams nuveikti. Nuo antradienio jau būsite pasiruošęs rimtai imtis veiklos. Nusiteikite, kad jėgų šią savaitę prireiks nemažai, o kelią skintis kartais gali tekti ir alkūnėmis. Neeiliniai organizaciniai sugebėjimai atneš jums sėkmę. Savaitgalį naujoje šviesoje pažinsite seniai pažįstamą žmogų.

LIŪTAS

Jau savaitės pradžioje turėsite gerų sumanymų, susijusių su asmeniniu gyvenimu. Nedelskite juos įgyvendinti. Laukia daugybė skambučių, pokalbių, informacijos. Ketvirtadienį gali visiškai pakrikti nervai. Būtinai nusišalinkite nuo visų reikalų bent dienai, kol atgausite pusiausvyrą. O ir savaitgalį verčiau meskite visus reikalus.

MERGELĖ

Visi jūsų sumanymai šią savaitę gali nueiti šuniui ant uodegos dėl vieno ne laiku ir ne vietoje pasakyto žodžio. Nemėginkite kitiems suversti kaltės! Verčiau pats savaitę pradėkite nuo generalinės tvarkos visur: kambariuose, balkone, stalčiuose ir švarko kišenėse. Kažkas, anksčiau aktyviai prieštaravęs jūsų idėjoms, nuo savaitės vidurio gali radikaliai pakeisti savo nuomonę.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę visos jūsų mintys suksis apie ką tik nori, tik ne apie tai, kas iš tiesų jūsų laukia. Nevenkite svarbaus ir atsakingo pokalbio kad ir antradienį – vėliausiai vidurdienį jau būsite fiziškai ir morališkai gerai tam pasiruošęs. Galite šiek tiek supanikuoti visiškai neteisingai interpretuodamas vyresnybės pasisakymą.

SKORPIONAS

Per žiemą susikaupė graži krūvelė įvairiausio šlamšto! Pats laikas atsikratyti senų popierių, skudurų ir sulūžusių daiktų. Juk tikitės didelių pokyčių savo gyvenime kitąmet, tad imkite jiems ruoštis nedelsdamas. Savaitgalį vargiai galėsite ištverti vienas. Ieškokite draugų ir bendraminčių.

ŠAULYS

Optimizmas ir energija, su kuria pradėsite savaitę, dar kurį laiką neišblės. Nuo pat pirmadienio būtina įtempti protines ir fizines jėgas, kad paskubintumėte pozityvias permainas. Pasistenkite išsaugoti gerą nuotaiką. Turite teisę būti vertinamas, o jūsų nuomonės turėtų būti paisoma. Senokai varginusios finansinės problemos pagaliau pradės spręstis.

OŽIARAGIS

Pirmadienį ar antradienį sulauksite svarbaus vyresnybės nurodymo. Nepamirškite, kad turite teisę pareikšti ir savo nuomonę. Laimei, prieštarauti vargu ar teks – pasikeitimai atitiks jūsų interesus. Jei trečiadienį ar ketvirtadienį teks kalbėti didelei auditorijai, turėsite neabejotiną pasisekimą. Savaitės pabaigoje galite patekti į pikantišką situaciją.

VANDENIS

Jau pirmadienį gali atsiverti naujos finansinės galimybės. Iš pradžių naujoji situacija gali sukelti rimtų nesutarimų šeimoje, bet galiausiai visi įsitikins realia būsima nauda. Galų gale rūpesčiai atsipirks su kaupu ir reikalai eisis sklandžiai. Penktadienį ar savaitgalį pasiryžkite svarbiems sprendimams.

ŽUVYS

Jei griebsitės reikalų karštakošiškai, naudos nesitikėkite, o nuostoliai bus ir piniginiai, ir psichologiniai. Savaitės pabaigoje turėsite priimti ryžtingą finansinių padarinių turėsiantį sprendimą. Gali atsinaujinti senokai užmegztos dalykinės pažintys. Emocinis pakilimas, toks stiprus pirmoje savaitės pusėje, tolydžio slūgs.