Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

zodiac-2904106 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Šios savaitės pradžioje būkite ypač nuoširdus bendraudamas, kitaip nieko neišspręsite. Visą savaitę turėsite puikią nuojautą pelningoms investicijoms. Pasistenkite tuo pasinaudoti. Trumpa išvyka su mylimu žmogumi bus maloni ir sutvirtins jūsų ryšius.

JAUTIS

Pirmomis šios savaitės dienomis galite turėti bėdos dėl apkalbų. Tramdykite emocijas, ypač trečiadienį ir ketvirtadienį. Prieš imdamasis bet kokių veiksmų pasistenkite surinkti ir įvertinti visus įmanomus faktus. Savaitės pabaigoje jūsų dalykiniam sprendimui didelę įtaką turės asmeninės simpatijos.

DVYNIAI

Jūsų idėjos įdomios ir neblogai pagrįstos, bet jau savaitės pradžioje būkite pasiruošęs jas aktyviai ginti. Oponentų turėsite daugiau nei pakankamai. Priešgyniaus ir šeimos nariai. Pasistenkite nereaguoti pernelyg emocingai. Savaitgalis turėtų būti romantiškas ir kur kas smagesnis nei visa likusi savaitė.

VĖŽYS

Pirmoje savaitės pusėje ant jūsų pečių užgrius galybė rūpesčių. Gelbės tik kantrybė ir apsukrumas. Visiems ir visada tiesiai ir konkrečiai sakykite, ką galvojate. Vynioti žodžių į vatą paprasčiausiai neturėsite laiko. Savaitgalį po draugo vizito šeimoje gali kilti barnis.

LIŪTAS

Būtų puiku, jei savaitės pradžioje išvyktumėte į kelionę. Įgytumėte naudingų žinių ir patirties. Jei ketvirtadienį ir penktadienį mažiau kalbėsite, o daugiau klausysite, gal ir nepakliūsite į kvailą ar nemalonią padėtį.

MERGELĖ

Šios savaitės pradžioje nė nesitikėkite, kad kažkas kitas srėbs jūsų užvirtą košę ar mokės jūsų skolas. Kur kas daugiau pasiektumėte, jei būtumėte sąžiningesnis ir atviresnis pats sau. Ketvirtadienį ar penktadienį galite sužinoti įdomių naujienų telefonu ar paštu.

SVARSTYKLĖS

Kuo daugiau poilsio ir pramogų šią savaitę! Atidėkite vėlesniam laikui visus darbus, kurie tik gali palaukti. Jums būtina kaip reikiant atsipūsti, ir vien tik savaitgalio tam nepakaks. Jei galite, išvykite kur nors. Ir kuo toliau, tuo geriau. Spręsdamas finansinius reikalus drąsiai vadovaukitės intuicija.

SKORPIONAS

Visuomeninė veikla pirmomis savaitės dienomis bus ypač produktyvi. Susirasite naujų draugų ir bendraminčių. Tiesa, bendri projektai gali baigtis visai ne taip, kaip tikėjotės, bet tai nėra priežastis jų atsisakyti. Tiesiog būkite atsargesnis, jei manote, kad esate įtraukiamas į avantiūrą. Jei traukia kelionės, šią savaitę pasistenkite šį savo norą įgyvendinti.

ŠAULYS

Pirmoje savaitės pusėje būsite linkęs viską daryti pats vienas ir savo rankomis. Tik nuo ketvirtadienio bendradarbiavimas, ypač dalykinis, gali būti vaisingas. Neišlaidaukite, nes piniginė ištuštės bematant.

OŽIARAGIS

Saugokitės, šią savaitę galite patirti didelių nuostolių. Savaitės pradžioje jūsų planams gali būti nepritarta, bet neklausykite neargumentuotos nuomonės. Trečiadienį ar ketvirtadienį galima perspektyvi pažintis. Į savaitės pabaigą veikiausiai pasijusite pavargęs. Neprievartaukite savęs, raskite laiko poilsiui.

VANDENIS

Šią savaitę niekam neleiskite stoti jums skersai kelio. Klausykite savo širdies ir intuicijos. Ketvirtadienį ar penktadienį galite turėti problemų dėl namiškių. Savaitgalį užsiimkite tik tokiais projektais, kurie pareikalaus iš jūsų darbo ir laiko, bet ne pinigų.

ŽUVYS

Pirmoje šios savaitės pusėje neišlaidaukite pramogoms, vaikams ir dovanoms. Trečiadienį ar ketvirtadienį turėtumėte nuveikti kažką namų ūkio labui, tik neskirkite tam viso savo laisvo laiko. Sutuoktiniai savaitgalį turės progų įsitikinti tiek gerosiomis, tiek blogosiomis bendro gyvenimo pusėmis.