Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

art-2686809 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Šios savaitės pradžioje gali kilti nesklandumų profesinėje veikloje. Tačiau nenusiminkite, kai kuriose situacijose jus lydės sėkmė. Nepalikite savieigai nė vieno svarbaus projekto ar darbo, viską stebėkite ir kontroliuokite. Antroje savaitės pusėje būsite itin geranoriški ir dosnūs. Meilės liepsna gali užsidegti iš naujo.

JAUTIS

Jūsų naujos idėjos greičiausiai šią savaitę aplinkinių bus sutiktos palankiai. Pirmoje savaitės pusėje partneris ar kitas asmuo gali sukelti prieštaringus jausmus. Gali būti nelengva suderinti skirtingus interesus ir skonius. Visgi tikėtina, kad pavyks pasiekti tai, ko norite. Antroje savaitės pusėje gali tekti bendrauti su nelabai patikimais žmonėmis.

DVYNIAI

Tapsite aktyvesni, energingesni ir reiklesni aplinkiniams, ir tai išeis į naudą jums. Antroje kitos savaitės pusėje itin palankus metas kūrybinei ir protinei veiklai. Tikėtina, kad pamatysite naujas galimybes, apie kurias seniau net nepagalvojote. Savaitgalį neatsisakykite susitikimo su draugais. Greičiausiai puikiai praleisite laiką.

VĖŽYS

Šiuo metu galite gauti neblogų dalykinių pasiūlymų, juos tikrai verta apsvarstyti. Sėkmė darbe labiausiai priklausys nuo jūsų diplomatijos ir asmeninio žavesio. Nepatartina leisti laisvalaikio šurmulingose vietose, ten, kur daug triukšmo, žmonių ir chaoso. Ramybėje praleistas savaitgalis suteiks naujų jėgų.

LIŪTAS

Jeigu stabdysite save ir neryžtingai trypčiosite vietoje, greičiausiai liksite prie suskilusios geldos. Būkite sąžiningi su savimi ir klausykite savo širdies, tai gali padėti pasirinkti teisingai. Ši savaitė palanki tiems ženklo atstovams, kurie rodys daugiau iniciatyvos ir sieks tobulėti bei augti. Savaitgalį jūsų asmenybės žavesys gali padėti pelnyti kažkieno simpatijas.

MERGELĖ

Gali būti, kad ant kažko išliesite susikaupusį pyktį. Ne visada gerai sakyti tiesą į akis. Kartais vertėtų susilaikyti ir elgtis taktiškai kitų žmonių atžvilgiu. Antroji savaitės pusė – palankus metas verslo susitikimams ir bendradarbiavimo susitarimams. Savaitgalį tikėtinos linksmybės gerų draugų kompanijoje.

SVARSTYKLĖS

Pirmoje šios savaitės pusėje gali varginti energijos trūkumas ir tingulys. Kūrybinių profesijų atstovams tikėtina įkvėpimo stoka. Galbūt esate pervargę? Antroje savaitės pusėje norėsite garsiai išsakyti viską, kas guli ant širdies. Pasistenkite greičiau išspręsti visus nesutarimus ir negadinkite sau savaitės.

SKORPIONAS

Pirmoje šios savaitės pusėje lengvai pasiduosite pirmam įspūdžiui, kuris greičiausiai bus klaidingas, todėl ateityje galite nusivilti savo pasirinkimu. Jeigu tektų spręsti ginčą, neskubėkite daryti išvadų, pirmiausia išklausykite abi puses. Šiuo laikotarpiu puikiai seksis kūryba, su informacijos paieška ar bendravimu susiję darbai.

ŠAULYS

Palanki savaitė, kai savaime viskas sprendžiasi taip, kaip jums reikia. Galite atsipalaiduoti ir plaukti pasroviui. Antroje savaitės pusėje būsite nusiteikę ryžtingai, bet kokiais būdais sieksite gerų rezultatų ar užsibrėžtų tikslų. Jausite poreikį kontroliuoti visus procesus, tai gerai. Atkreipkite dėmesį į aplinkinių patarimus.

OŽIARAGIS

Šią savaitę mažiau gilinkitės į svetimas problemas, neleiskite aplinkiniams piktnaudžiauti ir apkrauti jus savo rūpesčiais. Antroje savaitės pusėje nepasiduokite pagundoms apeiti įstatymus ir nesivelkite į intrigas bei avantiūras. Vairuodami laikykitės bent elementariausių saugumo reikalavimų.

VANDENIS

Su pinigais elkitės atsargiai. Būsite labiau linkę išlaidauti nei paprastai. Tikėtini nesutarimai kuriant ateities planus. Jeigu užsispyrę laikysitės savo pozicijos, o ne ieškosite kompromiso, galite patirti didelį pasipriešinimą. Savaitgalį apims šiek tiek melancholiškos nuotaikos. Gali sugrįžti seni jausmai.

ŽUVYS

Judėkite į priekį lėtai, bet užtikrintai, planuodami kiekvieną žingsnį, numatydami galimus sunkumus ir priimdami tik kruopščiai apgalvotus sprendimus. Taip pat dabar puikus laikas pasirūpinti namų jaukumu ar santykių su artimaisiais gerinimu. Vienišų Žuvų šią savaitę laukia įdomi pažintis.