Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

art-2686809 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Sutriksite suvokęs, kad visi bando išsisukti ir nevykdyti ankstesnio susitarimo. Jūsų šeimynykščiai tiesiog dar nesuvokia jūsų siekių svarbos ir būtinumo. Apskritai kita savaitė bus pilna stresų ir konfliktų. Savaitgalį geriausiai pailsėtumėte vienas ar bent jau kuo mažesnėje kompanijoje.

JAUTIS

Už viršvalandžius antradienį ir trečiadienį bus atlyginta su kaupu. Antroje kitos savaitės pusėje didelė tikimybė užmegzti naują pažintį. Jei nesukliudys koks apmaudus nesusipratimas, ji turi visas galimybes peraugti į tvirtą ilgalaikę draugystę.

DVYNIAI

Iki savaitės vidurio verčiau įsiklausykite į draugų patarimus. Ketvirtadienį ar penktadienį turėsite progą pelningai investuoti. Savaitgalį gali tekti ginti savo teisę į privatumą – atsiras norinčių kišti nosį ne į savo reikalus. Nedvejodamas meskite jau nebeperspektyvų užsiėmimą.

VĖŽYS

Šios savaitės pradžioje vertėtų susitvarkyti dokumentus, dalykinius popierius, korespondenciją. Venkite papildomų pareigų ir atsakomybės. Savaitės viduryje nepasiduokite spaudimui priimti skubų sprendimą. Savaitgalis žada daug teigiamų emocijų ir romantiškų nuotykių.

LIŪTAS

Saugokitės neplanuotų išlaidų, galinčių turėti įtakos šeimos biudžetui. Pirmoje savaitės pusėje verčiau neskolinti ir nesiskolinti. Ketvirtadienį ir penktadienį nesiginčykite su mylimu žmogumi. Kaip tik tomis dienomis šeimos reikalams teks skirti visą savo dėmesį ir jėgas. Nekreipkite dėmesio į paskalas.

MERGELĖ

Šios savaitės pirkiniai bus sėkmingi ir atneš daug džiaugsmo tiek jums, tiek jūsų šeimai. Antroje savaitės pusėje artimam bičiuliui ar mylimam žmogui reikės jūsų pagalbos. Elkitės taip, kad jūsų draugystė dar labiau tvirtėtų.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje gali pradėti megztis naujas romanas. Gerai pagalvokite prieš įsiveldamas. Vėliau galite neblogai uždirbti, jei mąstysite strategiškai ir galėsite sau leisti ilgalaikes investicijas. Atidžiai įvertinkite savo biudžetą prieš priimdamas galutinį sprendimą.

SKORPIONAS

Pirmąsias tris šios savaitės dienas nesikiškite su patarimais – tegul kiti daro savo klaidas ir taiso jas patys. Verčiau stebėkite ir mokykitės. Nepainiokite asmeninio gyvenimo su profesiniais interesais.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje jums turėtų rūpėti tik tai, kaip daugiau uždirbti, kilti karjeros laiptais ar gal net pradėti naują verslą. Siekdamas padaryti įspūdį, saugokitės išleisti daugiau pinigų nei iš tiesų galite sau leisti.

OŽIARAGIS

Nedvejodamas skelbkite savo idėjas ir kiek išgalėdamas stenkitės jas įgyvendinti. Metas ryžtingai atsikratyti praeities nesėkmių šleifo. Su niekuo nesileiskite į kalbas apie tai, kas buvo, bet jau seniai pražuvo.

VANDENIS

Pirma savaitės pusė – apmąstymų, įvertinimų, klasifikacijos metas. Dėl savo polinkio į avantiūras ir nuotykius antroje savaitės pusėje susirasite naujų įdomių draugų. Tik reikės mažiau kalbėti, o daugiau veikti.

ŽUVYS

Pirmomis savaitės dienomis jūsų reputacija versle ar tarnyboje gali kiek sušlubuoti. Atgaivą turėtumėte rasti asmeniniuose santykiuose. Neabejokite dėl savaitgalio išvykos – ji bus maloni ir naudinga.