Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

art-2686809 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Tvarkydamas reikalus pirmoje šios savaitės pusėje neatsisakykite siūlomos pagalbos, bet nesileiskite valdom. Didelių rūpesčių neturėtų būti. Ketvirtadienį ar penktadienį investicijos bus sėkmingos. Šeštadienį galite nusivilti artimu žmogumi – antraip išvers jūsų žodžius ar atskleis jūsų paslaptį pašaliniams.

JAUTIS

Asmeniniame gyvenime naujienų neturėtų būti, bent jau blogų. Neverta ieškoti naujų pažinčių. Darbe verčiau būkite agresyvus ir ryžtingas. Tikėkitės finansiškai malonių naujienų. Artimas jums žmogus kitą savaitgalį ketina priimti sprendimą, svarbų jums abiem. Būtų gerai, jei savo žodį galėtumėte tarti ir jūs.

DVYNIAI

Būkite atsargesnis bendraudamas su jautresniais ar įžeidžiais žmonėmis – savo ganėtinai lengvabūdišku elgesiu ar žodžiu galite juos užgauti ar įsivelti į kokį konfliktą. Ruoškitės pilnai visuomeninės veiklos ir rūpesčių savaitės pradžiai, o antroje savaitės pusėje užsiimkite savais reikalais.

VĖŽYS

Pirmadienį ar antradienį nepažįstamasis viešoje vietoje gali pranešti žinią, reikšmingą jums finansiškai. Nepraleiskite jos pro ausis. Pasitelkite vaizduotę ir pasitikėkite intuicija. Trečiadienį ar ketvirtadienį keblioje situacijoje padėjęs kitam, jausitės gerai. Savaitgalis bus pilnas veiklos ir nedidelių nuotykių.

LIŪTAS

Pirmoje savaitės pusėje verčiau nesileiskite į kompromisus. Drąsiai reikškite savo nuomonę ir ginčykitės su oponentais. Tikrai reikšmingus sprendimus teks priimti antroje savaitės pusėje. Turėsite būti itin atidus ir atsakingas. Savaitgalį nesileiskite į diskusijas su nepažįstamais žmonėmis viešose vietose.

MERGELĖ

Pirmoje šios savaitės pusėje sunku bus sutelkti žmones bendram darbui, kita vertus, individualiai dirbančioms Mergelėms seksis. Antroje savaitės pusėje jūsų sprendimai veikiausiai bus teisingi, bet apkalbų vargiai išvengsite. Savaitgalį gerai pagalvokite prieš atviraudamas su draugu.

SVARSTYKLĖS

Šios savaitės pradžia bus tinkama imtis naujų darbų, megzti pažintis. Ketvirtadienį ir penktadienį pirmenybę teikite veiklai, iš kurios tikitės realios materialinės naudos. Venkite itin svarbių sprendimų ir didelių pirkinių. Savaitgalį neišleiskite pinigų, kurių dar neturite, nepramogaukite skolon.

SKORPIONAS

Būkite atsargus spręsdamas finansinius reikalus. Jei vis dėlto tektų skaičiuoti pinigus, verčiau veikite greitai ir ryžtingai. Niekam neskolinkite, ypač ilgesniam laikui. Kita savaitė skirta pinigams uždirbti, o ne juos leisti. Jei reikės pasitarti svarbiu klausimu, protingiausiai galėtų patarti kitas Skorpionas.

ŠAULYS

Pirmoje savaitės pusėje darykite tai, ką privalote, nepaisydamas aplinkinių norų. Jūsų paties planai ir reikalai – svarbiausi. Ketvirtadienį ar penktadienį galite būti triukšmingai apkaltintas dėl kažkokių neatliktų darbų ar neįvykdytų įsipareigojimų, bet neverta dėl to jaudintis. Savaitgalį būtinai turite atsipalaiduoti.

OŽIARAGIS

Pirmąją šios savaitės pusę verčiau skirkite darbui. Būsite ypač linkęs analizuoti ir apibendrinti. Puikus metas mokslininkams, pedagogams, teisininkams. Pasitaikius progai, antroje savaitės pusėje neatsisakykite sužaisti azartinį žaidimą ar dalyvauti loterijoje. Gerai organizuotas savaitgalio poilsis su šeima ar draugais paliks malonius prisiminimus.

VANDENIS

Pirmadienį ar antradienį tikriausiai bus patikrinti jūsų diplomatiniai sugebėjimai. Teks laviruoti tarp dviejų ugnių ir siekti, kad abi pusės liktų patenkintos. Antroje savaitės pusėje atsargiau žiūrėkite į naujas radikalias idėjas, ypač jei jos pristatomos itin entuziastingai. Jei savo savaitgalį suplanuosite pats, tikrai liksite patenkintas.

ŽUVYS

Nuo pat savaitės pradžios stenkitės visur būti pirmas ir linksminkitės kiekviena pasitaikiusia proga. Antroje savaitės pusėje galite sužinoti daug naudingų dalykų iš žmogaus, išmanančio tą sritį, kuri pastaruoju metu jus itin domina. Savaitgalį verčiau venkite kelionių, ypač lėktuvu. Automobiliu geriau važiuoti tik nedidelį atstumą.