Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

art-2686809 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Jūs norėtumėte nustebinti kitus savo idėjomis, todėl esate linkęs skeptiškai žiūrėti į svetimus pasiūlymus. Tai gali būti klaida. Jei jūsų siūloma kryptis pasirodys esanti neperspektyvi, visi liksite prie suskilusios geldos. Turėkite galvoje, kad ir maži laimėjimai yra vertingi ir gerbtini. Jūsų įtaka šią savaitę bus ypač didelė.

JAUTIS

Deja, pirmosiomis šios savaitės dienomis teks taisyti klaidas, kurių privėlėte dar šią savaitę, o dabar imate jausti jų padarinius. Kartu ruoškitės artėjančiam naujam etapui gyvenime. Jūsų savijautą pagerintų arba neleistų jai blogėti reguliarūs fiziniai pratimai. Būkite santūresnis bendraudamas su moterimis.

DVYNIAI

Šią savaitę jūsų laukia galybė šansų. Jūs tik kankinsitės, negalėdamas išsirinkti vieno kelio, tačiau atsiras kažkokia svarbi priežastis, kuri viską nulems. Nesipriešinkite susiklostančioms aplinkybėms. Jei būsite lankstus ir sumanus, ir pralaimėdamas galite išlošti.

VĖŽYS

Šios savaitės pradžioje turėsite gerą progą pataisyti finansinius reikalus. Nemažai laiko pareikalaus namų rūpesčiai. Jei reikės, nevenkite diskusijos su šeimos nariais. Savo nuomonę galite ir privalote apginti. Kankins ne taip seniai praėjusių dienų ilgesys. Dar neturintiems partnerio – didelė tikimybė užmegzti perspektyvią draugystę.

LIŪTAS

Jūs įsivaizduojate, kad šią savaitę turėtumėte imtis tik įdomių ir malonių darbų. Karštligiškai kabinsitės kiekvieno naujo šanso, tad būdamas nepakankamai apdairus galite gerokai nusivilti. Jei turite vaikų, šią savaitę kartu praleistas laikas bus abiem pusėms malonus. Tikėkitės esminių pokyčių profesinėje veikloje.

MERGELĖ

Šiuo metu esate paskendęs gražiose svajonėse. Deja, tikriausiai ne kartą teks susitaikyti su kompromisiniais sprendimais. Užsiimkite savo reikalais, o pastovumas, kurio tikitės, ateis vėliau. Susilaikykite nuo finansinių sandėrių ar negyvybiškai būtinų pirkinių. Jūsų planus gali radikaliai pakeisti skambutis iš tolimos šalies.

SVARSTYKLĖS

Savaitė prasidės maloniai, bet kai kurie įvykiai gerokai pakeis jūsų iš anksto suplanuotą programą. Nesikarščiuokite ir nepasikliaukite emocijomis. Šituose reikaluose jums padės tik šaltas protas ir gerai apgalvoti, racionalūs sandoriai. Patinka jums ar ne, bet kompromiso neišvengsite.

SKORPIONAS

Šią savaitę ir seksis, ir norėsis bendrauti. Rašykite laiškus, skambinkite, eikite į svečius ir kvieskite draugus pas save. Juk ne visus metų pradžioje buvote susitikęs. Antroje savaitės pusėje galite išgirsti negražių apkalbų apie sau artimą žmogų. Protingai pasielgsite, jei sugebėsite nekreipti į jas dėmesio.

ŠAULYS

Kontroliuokite savo emocijas, ypač kai bendraujate su vyresniais ar aukštesnes pareigas einančiais žmonėmis, nekalbant jau apie savo tiesioginį viršininką. Tikėtina, kad nepalankiai susiklosčius situacijai galite reaguoti pernelyg jausmingai ir neadekvačiai. Antroje savaitės pusėje gali tekti imtis tokių klausimų, kuriuos šiaip jau būtumėte linkęs ignoruoti.

OŽIARAGIS

Atsargiai! Jūsų galva ir, ko gero, širdis yra šiek tiek apkvaitusi, nes jus nuolat traukia tai, kas jums netinka ar nedera. Verčiau gėrėkitės tuo iš toli – taip mažiau nukentės ir jūsų jausmai, ir kišenė. Aktyvūs veiksmai ir svarbūs sprendimai kitą savaitę nepatartini. Kita vertus, savo neryžtingumo aplinkiniams neafišuokite.

VANDENIS

Ši savaitė jums siūlo fantastiškas galimybes. Būtent to jums reikia ir apie tai jūs svajojote. Galite tikėtis puikaus starto. Patirsite didžiulį malonumą iš to, ką darote. Tik nesistenkite visur būti pirmas ir svarbiausias. Jei netolimoje praeityje elgėtės savanaudiškai ar prieš kolektyvo interesus, šią savaitę gali išlįsti yla iš maišo.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje kuo daugiau būkite vienas ir leiskite pailsėti tiek protui, tiek kūnui. Trumpa, bet nuožmi kova savaitės viduryje lems, ar apginsite savo teises ir pozicijas. Šie metai davė jums šansą susirinkti daugiau pliusų anksčiau už kitus. Mokate veikti ne tik efektyviai, bet ir efektingai.