Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

zodiac-2904106 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Naujasis pažįstamas gali jus tiesiog pakerėti. Būsite pasiruošęs tuoj pat visko prisižadėti ar išsižadėti. Vis dėlto pasistenkite būti protingas ir šitaip nesielkite! Finansiniai reikalai visą savaitę blaškysis tarp neapsakomos sėkmės ir visiško žlugimo tikimybių. Ar neperžengia ribų jūsų ambicijos?

JAUTIS

Kai visi aplink rėkia, neįmanoma suprasti, kas teisus. Finansinė padėtis neapibrėžta. Dar nėra jau uždirbtų pinigų, neatiduotos skolos. Kita savaitė nebus svajonių išsipildymo metas. Gyvenkite realiame pasaulyje. Į savaitės pabaigą gali pagauti įkvėpimas mokytis ar šiaip tirti kokį naują dalyką.

DVYNIAI

Jei esate toks gudrus, kaip manote, pasistenkite šią savaitę pasirodyti tinkamu laiku tinkamoje vietoje. Pirmoje savaitės pusėje nesivelkite į smulkmenas. Esate gerai susipažinęs su padėtimi, tad galite sutelkti jėgas svarbiausiems dalykams, ateisiantiems tik ketvirtadienį ar penktadienį.

VĖŽYS

Turite pasirinkimo laisvę. Gerai įsiklausykite, ką sako vidinis balsas, ir viskas bus gerai. Savaitės pradžioje galimi viliojantys finansiniai pasiūlymai. Nuo galutinių sprendimų vertėtų kol kas susilaikyti. Ketvirtadienį atiduokite pirmenybę kolektyviniams darbams.

LIŪTAS

Pamirškite kartą apie kitus ir galvokite šią savaitę tik apie save ir savo tikslus. Jums pasiseks tik tuomet, jei sugebėsite išlaviruoti painiose situacijose, o kai prireiks, ir alkūnėmis pasidarbuoti. Savaitės pabaigoje turėtų pagerėti santykiai šeimoje. Atleisti ir pamiršti nelengva, bet jei įstengsite, pasijusite laimingesnis.

MERGELĖ

Turėsite toliau tvarkyti tam tikrus reikalus, kurių sėkmė priklausys nuo jums artimų žmonių geros valios. Iš draugo ar bendradarbio pirmoje savaitės pusėje galite sulaukti gerokai sutrikdysiančio pasiūlymo. Antroje savaitės pusėje žadėta finansinė pagalba gali būti atšaukta.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę jums bus sunku koncentruoti mintis ties viena konkrečia tema. Būtų puiku, jei svarbų pokalbį galėtumėte atidėti vėlesniam laikui. Savaitei baigiantis artės į pabaigą ir ilgai trukęs bendro išsiblaškymo, neorganizuotumo periodas.

SKORPIONAS

Aukščiau galvą – kitą savaitę pavyks susitvarkyti su visomis kliūtimis ir nesklandumais. Tikriausiai perimsite lyderio pozicijas, nes turėtumėte puikiai įveikti varžovų pinkles. Senokai svajotas ir fantazuotas audringas meilės romanas su kolega, atrodo, gali tapti realybe. Atsargiai, galimas įsikišimas iš šalies.

ŠAULYS

Stiprėja emocinis pakilimas, sudarysiantis tinkamas sąlygas siekti užsibrėžtų tikslų. Jėgos, spendusios jums įvairias kliūtis ir trukdžiusios imtis radikalių permainų, pagaliau bus nukenksmintos ar neteks galios. Savaitės pradžioje dar gali norėtis ramybės ir vienatvės, bet savaitgalį jau planuokite aktyvų.

OŽIARAGIS

Šią savaitę jūsų energija liesis per kraštus. Būsite kupinas idėjų ir to paties reikalausite iš kitų. Nors kitiems ir nebus lengva su jumis, vis tiek pagyrų ir susižavėjimo savo atžvilgiu sulauksite su kaupu. Savaitgalį verta imtis remontuoti ar bent jau gerai iškuopti butą.

VANDENIS

Jei esate protingas, šią savaitę darysite tai, ką sugebate. Tuomet viskas eisis kaip įprasta, o jūsų darbo rezultatai toliau reikš patikimą kokybę. Dėl kažkokių eksperimentų galite išgyventi nedidelį kritimą. Į savaitės pabaigą galite būti kalbinamas sudaryti jums nenaudingą finansinį sandėrį.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje būsite išsiblaškęs, darbus dirbsite ką nugriebdamas – tai tą, tai kitą. Kažką brandinate pats sau vienas, kas kelia nuolatinį sąmyšį jūsų viduje. Patarimas jums kitą savaitę vienas – nusileiskite iš dangaus ant žemės. Beje, galite sulaukti netikėtos piniginės paramos.