Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

art-2686809 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Nesėkmė savaitės pradžioje jus taip paveiks, kad neišvengiamai būsite suirzęs. Tačiau savo širdgėlą ir pyktį išlieti ant partnerio taip pat būtų ne geriausia išeitis. Pirmiausia pasistenkite susitarti su savimi. Savaitgalį pasistenkite išmesti iš galvos visus savaitės darbus ir tiesiog gerai pailsėti.

JAUTIS

Pirmomis savaitės dienomis tikriausiai išdidžiai atsisakinėsite draugiškai jums siūlomos pagalbos. Ir be reikalo, tai kenkia jūsų reputacijai ir mažina galimybes. Pagaliau pamažu, tačiau patikimai pajusite ateinančias permainas. Nežiopsokite ir nesėdėkite sudėjęs rankų, imkitės iniciatyvos.

DVYNIAI

Ryžtingai meskite šalin akivaizdžiai neperspektyvius darbus ir ieškokite naujų sričių. Savaitės viduryje jums derėtų būti santūresniam. Būsite energingas ir kūrybiškas, bet turite saugotis nepridaryti dalykų, kurių vėliau reikėtų gailėtis.

VĖŽYS

Būkite protingas! Tikrai nieko nenutiks, jei dabar atsisakysite idėjos, kurios tvirtai laikėtės – iš tiesų ji visai niekam tikusi. Antroje savaitės pusėje galima emocinė krizė šeimoje. Neapgalvoti, impulsyvūs žodžiai ar veiksmai gali turėti ilgalaikių nepageidautinų padarinių.

LIŪTAS

Ko gero, savaitė prasidės nekaip, bet nuo vidurio smulkios nesėkmės gali atnešti didelę sėkmę, kad ir kaip paradoksaliai tai skambėtų. Jei turite ką parodyti, nesivaržykite užeiti pas viršininką. Perdėtas kuklumas nepadės kopti karjeros laiptais. Savaitgalį imkitės iniciatyvos susitikti su seniai matytu bičiuliu.

MERGELĖ

Tuščias reikalas šią savaitę eiti prieš srovę. Jausite nenumaldomą poreikį gilintis į nepažįstamas sritis. Tikėtini dideli finansiniai pokyčiai, bet nebūtinai į blogąją pusę. Savaitės pradžioje pasirūpinkite sveikata, o savaitgalį viso jūsų dėmesio pareikalaus šeimos reikalai. Paštu galite sulaukti gerų naujienų.

SVARSTYKLĖS

Pirmoje savaitės pusėje pagaliau įvyks ilgai laukti pokyčiai tarnyboje, deja, jie tikriausiai nuvils. Jūsų elgesys gali būti pernelyg impulsyvus ir neapgalvotas, vis dėlto trečiadienį turėsite progą susitaikyti su žmogumi, su kuriuo susipykote praėjusią savaitę. Neskaičiuokite, o juo labiau neleiskite dar neuždirbtų pinigų.

SKORPIONAS

Asmeniniams reikalams kitą savaitę turėtumėte teikti pirmenybę. Savaitės viduryje netramdykite impulso improvizuoti ką nors beprotiško. Tam turėsite pakankamai teigiamos energijos ir sėkmės. Savaitgalį sutrikęs galite pasielgti kvailai ir neapgalvotai. Nežinomybės baimė privers priimti sprendimą nė neišsiaiškinus, kas iš tiesų vyksta.

ŠAULYS

Visą savaitę akivaizdžiai laikysite vadeles savo rankose. Jaučiatės neįtikėtinai energingas ir tikitės, kad kiti jaučiasi taip pat. Bent retkarčiais pagalvokite, ar ne per daug reikalaujate iš kitų. Jei gerai žinote, kokio daikto jums reikia, savaitės pradžioje drąsiai eikite į parduotuves – pirkinys bus sėkmingas.

OŽIARAGIS

Vieno susitikimo metu kitą savaitę bus vėl prisiminta sena bjauri istorija. Kalbėkite apie ją tik tiek, kiek būtina. Paskalos, kuriomis ji apipinta, ir taip jau viską komplikuoja. Karjeros reikalai pagaliau pajudės į priekį, nors iš pradžių ir patirsite stresą.

VANDENIS

Savaitė nebus iš lengvųjų. Jus kamuoja nuotaikų kaita. Neleiskite sau plaukti pasroviui, pasistenkite susirasti daugiau įdomių pramogų, nebūkite abejingas viskam. Kitą savaitę pagaliau pasitaikys proga išsiaiškinti santykius, jau senokai jus slegiančius. Turėtų palengvėti. Pats laikas planuoti atostogas.

ŽUVYS

Savo sumanymui privalote gauti svarbių asmenų pritarimą. Savaitės viduryje pokalbio metu turėsite gerai paprakaituoti, kad rastumėte įtikinamų žodžių. Juk jums įdomus dalykas turi pasirodyti patrauklus ir kitiems. Finansiniai reikalai klostysis ne per geriausiai, bet viską atpirks malonus bendravimas su senais bičiuliais.