Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

woman-3084129 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Antradienį ar trečiadienį netikėta žinia gali pakeisti visos dienos planus. Laukite nekviestų svečių. Aktyvi visuomeninė veikla antroje savaitės pusėje gali baigtis audringu meilės romanu. Nebijokite savo natūralios prigimties ir poreikių, priimkite ir mylėkite save tokį, koks esate.

JAUTIS

Svarbiausias savo mintis išdėstykite pirmadienį ar antradienį – būsite išklausytas rimtai ir atidžiai. Trečiadienį ir ketvirtadienį netikėkite tais, kurie karštai tikina esą jūsų pusėje. Sekmadienį galite švaistyti laiką, bet tik ne pinigus.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje galimi pokyčiai tarnyboje. Pasistenkite nesikišti ir nesileiskite įtraukiamas į asmeninius kitų žmonių reikalus. Jei užsiimsite apkalbomis, gali smarkiai nukentėti jūsų reputacija. Savaitgalį pasistenkite praleisti geroje kompanijoje, žinančioje, kaip linksmai praleisti laiką.

VĖŽYS

Jei pirmoje savaitės pusėje sugebėsite pareigą suderinti su malonumu, nušausite du zuikius vienu šūviu. Trečiadienį ir ketvirtadienį pasistenkite nepulti į depresiją vien dėl to, kad kai kurie žmonės nesilaiko savo pažadų. Labiau pasikliaukite savo jėgomis. Sekmadienį pasirūpinkite savo išvaizda.

LIŪTAS

Pirmadienį ar antradienį atsitiks kai kas, kas pagaliau atvers jums akis. Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite pilnas jėgų, tik pasistenkite jas protingai panaudoti. Antroje savaitės pusėje turėsite progos pamąstyti apie naujovių pliusus ir minusus.

MERGELĖ

Nebūkite įkyrus savaitės pradžioje – nieko tuo nepasieksite. Trečiadienį ir ketvirtadienį gali tekti išgirsti ne vieną tuščią pažadą ar nerealų verslo planą. Būkite atsargus pasirašinėdamas dokumentus. Tikriausiai turėsite (ar jau turite) puikių idėjų, kaip praleisti savaitgalį.

SVARSTYKLĖS

Pirmomis savaitės dienomis minioje, viešose vietose jausitės kur kas geriau nei namuose. Savaitės viduryje ypač atidžiai skaičiuokite pinigus, kad išlaidos neviršytų pajamų. Savaitgalį turėtumėte kur nors išvykti, kad ir trumpam.

SKORPIONAS

Pasistenkite, kad bloga nuotaika ar šiaip emocijos savaitės pradžioje nepakenktų darbo reikalams. Susierzinimas praeis, o klaidas teks taisyti ilgai. Savaitės viduryje nesiginčykite dėl akivaizdžių dalykų. Penktadienis ir šeštadienis – tinkamos dienos ką nors patobulinti namų ūkyje.

ŠAULYS

Pirmadienį ar antradienį gali nutikti kažkas tokio, kas pakeis jūsų planus visai savaitei. Savaitės viduryje gali tekti gerokai pasirūpinti dėl būsimosios karjeros, reputacijos ar įvaizdžio. Fizinė veikla penktadienį ar šeštadienį būtų naudinga, sekmadienį pasistenkite nieko neteisti ir nesmerkti.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje jums pavyks savo požiūrio teisingumu įtikinti aplinkinius, bet visą realų darbą įgyvendindamas idėją turėsite nuveikti pats. Ką gi, jums bent jau netrukdys. Iš savo veiklos antroje savaitės pusėje galite tikėtis neblogo finansinio pelno. Šią savaitę turėsite daug reikalų su žmonėmis iš tokių sferų, su kuriomis paprastai nesusiduriate.

VANDENIS

Verslo reikalus geriausiai seksis tvarkyti pirmomis savaitės dienomis. Savaitės viduryje atidžiai klausykitės – galite ir turite pasimokyti iš svetimų klaidų, kad nereikėtų mokytis iš savų. Sekmadienį gali tekti kardinaliai pakeisti savo nuomonę ar požiūrį į kažką.

ŽUVYS

Tramdykite emocijas savaitės pradžioje, kitaip turėsite bėdos. Būkite atsargus – kai kas norėtų, kad pasirodytumėte iš blogosios pusės. Tai, ką sužinosite penktadienį ar šeštadienį, gali neatnešti jums nei laimės, nei sėkmės.