Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

INLINE-810x608-1545244276AVINAS. Jūsų sugebėjimas įtikinti ir patraukti žmones į savo pusę pagaliau išjudins reikalus iš mirties taško. Pirmoji savaitės pusė bus produktyvi, tinkama drąsioms investicijoms ir pamatuotai rizikai. Kita vertus, nesijauskite kaltas sakydamas „ne“. Dar daug ko turite išmokti, bet jau turite ir ko pamokyti kitus.

JAUTIS. Pirmadienį pjausite vaisius to, ką pasėjote šią savaitę. Savaitės viduryje aplinkinių bambėjimas tenetrukdo jums užsiimti tuo, ką mokate ir mėgstate. Savaitgalį būsite gerai nusiteikęs ir ypač patiksite vaikams. Meniškos prigimties žmonės galėtų drąsiau imtis eksperimentų – rezultatai gali pranokti lūkesčius.

DVYNIAI. Pirmadienį galite susirasti naują draugą ar verslo partnerį. Savaitės viduryje teks sunkiai padirbėti, užtat pakilsite boso akyse. Savaitgalį pasistenkite nieko neimti giliai į širdį. Mažiausio pasipriešinimo kelias tikriausiai bus ir pats tinkamiausias.

VĖŽYS. Problemos dėl giminaičių savaitės pradžioje gali likti nemaloniu akmeniu širdyje visą savaitę. Antradienį ar trečiadienį užsispyrimas gali padaryti jums meškos paslaugą. Neįvarykite savęs į kampą. Savaitgalį jūsų įtaka žmonėms bus kur kas didesnė nei jums atrodys.

LIŪTAS. Savaitės pradžioje dirbkite ypač atidžiai, nes lengvai galite būti apkaltintas nebūtomis nuodėmėmis ar klaidomis. Antroje savaitės pusėje būtinai raskite laiko sportui ar kokiai kitokiai fizinei veiklai. Į galimus nesusipratimus ar nesėkmes savaitgalį pasistenkite reaguoti ramiai – tikriausiai spėsite nuveikti anaiptol ne viską, ką esate susiplanavęs.

MERGELĖ. Kad išsaugotumėte taiką, savaitės pradžioje teks eiti į kompromisą, o gal net pačiam siekti jo. Tarp antradienio ir trečiadienio nemažai laiko teks skirti buičiai. Tikriausiai tvarkysite savo namą ar butą. Sekmadienį pagaliau pamirškite visa, kas kėlė jums rūpesčių visą savaitę, ir pagaliau užsiimkite tuo, kas jums iš tiesų įdomu.

SVARSTYKLĖS. Savaitės pradžioje įgytos žinios pravers ateityje. Skirkite pakankamai laiko profesiniam tobulėjimui. Antroje savaitės pusėje pasistenkite būti komunikabilus ir draugiškas. Kuo daugiau naujų pažįstamų įgysite šiomis dienomis, tuo geriau. Savaitgalį pagaliau apsispręskite dėl meilės reikalų – bent jau sau aiškiai pasakykite, taip ar ne.

SKORPIONAS. Finansinės investicijos savaitės pradžioje turėtų būti sėkmingos. Savaitės viduryje tikriausiai laukia kelionė. Atidžiai saugokite savo bagažą. Tikriausiai sutiksite įdomių žmonių. Šalin drovumą ir uždarumą – turite būti komunikabilus ir atviras naujoms idėjoms.

ŠAULYS. Pirmadienį kaskitės giliai, kad sužinotumėte visą tiesą apie savo partnerį. Jei ketinate pirkti ar parduoti nekilnojamąjį turtą, geriausiai tai padaryti antradienį ar trečiadienį. Negaiškite laiko pernelyg ilgai galvodamas apie svetimas klaidas ir problemas – neliks laiko savosioms.

OŽIARAGIS. Pirmoje savaitės pusėje pasistenkite būti ypač malonus ir draugiškas tiek su viršininkais, tiek su pavaldiniais ar klientais. Iš jūsų elgesio bus daromos toli siekiančios išvados. Ketvirtadienį ir penktadienį verčiau nedarykite su pinigais susijusių sprendimų. Bendra situacija bus pernelyg nestabili.

VANDENIS. Pirmoje savaitės pusėje turėtumėte visa galva pasinerti į verslo ar tarnybos rūpesčius. Visi pokyčiai bus tik į naudą. Jei nebūsite pernelyg drovus, ketvirtadienį ar penktadienį galite užmegzti naują jaudinantį meilės ryšį. Savaitgalį teks nemažai rūpintis šeimos ar giminės reikalais, ir kartkartėmis tai bus gana nuobodu.

ŽUVYS. Neinvestuokite nei laiko, nei pinigų į svetimus projektus. Eikite savo keliu. Antroje savaitės pusėje nutiks kažkas, kas jus tiesiogiai liečia, bet kol kas susilaikykite nuo griežtų vertinimų ar sprendimų, nes jums žinomos anaiptol ne visos aplinkybės. Tikrai verta kiek luktelėti.