Astrologinė prognozė šiai savaitei

1200x1200 PI_horoscope._SX970._CB488496935_._SX970_.0AVINAS. Pirmomis savaitės dienomis galite išgirsti įtikimai skambantį, bet iš tiesų visai blogą patarimą. Neklausykite jo! Nepamirškite svarbios gyvenimo tiesos – kaip šauksi, taip atsilieps. O savaitės pradžioje būsite piktas ir provokuosite kivirčus. Geriau pasijusite tik penktadienį, pagaliau pastebėjęs saulę pakeliui iš darbo.

JAUTIS. Kitą savaitę jus bandys įsprausti į gana ankštus rėmus, o tai jums nepatiks ir gerokai gadins nuotaiką. Teks bandyti pačiam vaduotis iš blogų nuotaikų ir ramintis svajonėmis apie geresnę ateitį. Pasistenkite nepasiduoti nei svetimai įtakai, nei savoms emocijoms.

DVYNIAI. Kitos savaitės pirmąją pusę teigiamos įtakos jums turės Merkurijus. Tai suteiks jums energijos, kūrybingumo ir atneš naujų kontaktų. Antroje savaitės pusėje konfliktas darbe pareikalaus iš jūsų tam tikros aukos. Geriausios savaitės dienos bus trečiadienis ir ketvirtadienis.

VĖŽYS. Kitos savaitės pradžioje jūsų elgesys svyruos tarp karštakošiškumo ir meilumo – gana keistas derinys. Šiaip ar taip, sunku bus rasti jus suprantančių žmonių. Nuo pirmadienio vis atrodys, kad išlipote iš lovos ne ta koja. Pagerėjimo galite tikėtis tik penktadienį.

LIŪTAS. Savaitės pradžioje būsite geros formos ir galėsite dirbti labai produktyviai. Lengvai užmegsite naudingus kontaktus, sugebėsite puikiai užjausti kolegas. Trečiadienį ir ketvirtadienį ar net iki savaitės pabaigos galite jausti nesuprantamą įtampą..

MERGELĖ. Kitą savaitę pajusite Amūro laidomas strėles, be to, jus globos ir Venera. Savaitės pabaigoje sustiprės jūsų ryšys su partneriu. Jei įmanoma, svarbių su verslu ar pinigais susijusių sprendimų kitą savaitę verčiau nepriimkite.

SVARSTYKLĖS. Savaitės pradžioje pasistenkite būti kuklesnis ir nuolankesnis, kitaip į paviršių išplauks visi pikti jūsų kėslai. Jei norite išsaugoti ramybę namuose ar draugystę, teks susitaikyti su neišvengiamomis piniginėmis išlaidomis. Savaitgalį laukite staigmenos.

SKORPIONAS. Pirmoje savaitės pusėje dėl Veneros įtakos jausitės lyg su sparnais. Būsite linkęs viską pervertinti ir išpūsti. Tačiau į savaitės pabaigą pasiduosite valgymo malonumams ir veikiausiai dėl to savaitgalį būsite blogos nuotaikos.

ŠAULYS. Kitą savaitę žvaigždės atneš ramybę jūsų sielai ir suteiks jėgų kūnui. Savaitės pabaigoje jūsų darbai bus įvertinti kaip novatoriški ir net genialūs. Santykiai su artimu žmogumi radikaliai pagerės, jei būsite iš tiesų nuoširdus ir atviras.

OŽIARAGIS. Pirmoje savaitės pusėje verčiau palaikykite liežuvį už dantų, nes žodis, išlėkęs žvirbliu, sugrįš jaučiu. O tuomet galite tikėtis visokiausių nesusipratimų. Be to, galite būti agresyvus. Ketvirtadienį, deja, tikėtinos tikrosios nesėkmės. praleisti savaitgalį.

VANDENIS. Kitą savaitę būsite apsėstas medžiotojo aistros. Pabandykite ją sutvardyti ir nepersekiokite savo kolegų už kažkada patirtas nuoskaudas. Nuo savaitės vidurio turėtumėte būti nebe toks agresyvus ir kur kas geresnės nuotaikos.

ŽUVYS. Jau nuo pirmadienio jūsų savijauta ims gerėti, o savaitgalį pasieks aukščiausią tašką. Visą savaitę būsite apsvaigęs iš meilės ir švelniai dairysitės į kitos lyties atstovus. Senam geram bičiuliui gali prireikti jūsų paramos, tikriausiai materialinės.