Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

1200x1200 PI_horoscope._SX970._CB488496935_._SX970_.0Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Tai, ką nuveiksite pirmadienį ir antradienį, bus malonu ir naudinga ne tik jums. Savaitės viduryje galite per daug pinigų išleisti nebūtiniems prabangos dalykams. Vėliau dėl to teks gailėtis. Sekmadienį savo asmenines problemas pasilaikykite sau, nesukite dėl jų galvos visai niekuo dėtiems žmonėms.

JAUTIS

Pirmomis savaitės dienomis pasikliaukite pirmu įspūdžiu ir nesibaiminkite veikti intuityviai. Linksminkitės ar ilsėkitės tik su draugais, kuriuos gerai pažįstate ir pasitikite. Saugokitės pernelyg draugiškai ir familiariai besielgiančių nepažįstamųjų, tada sekmadienio kelionė ar iškyla bus maloni ir romantiška.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje galite tikėtis finansinio pelno, o trečiadienį turėtumėte sužinoti daug naujo. Antroje savaitės pusėje nedalyvaukite bendruose projektuose, susijusiuose su pinigais, – jie veikiausiai bus nesėkmingi. Savaitgalį daug džiaugsmo suteiks žmonės, iš kurių to visai nesitikėjote.

VĖŽYS

Pirmomis savaitės dienomis nepersidirbkite. Turite taupyti jėgas. Antroje savaitės pusėje galimas kilimas karjeros laiptais, o gal tiesiog sutvirtės jūsų pozicijos dabartinėje padėtyje. Jei turite vaikų, pasistenkite savaitgalį skirti jiems kuo daugiau laiko ir dėmesio. Sekmadienį susilaikykite nuo ūmių ir neapgalvotų sprendimų.

LIŪTAS

Pirmoje savaitės pusėje susilaikykite nuo išlaidų pramogoms. Kitą savaitę tikriausiai turėsite daug galimybių pakeisti savo buitį ar aplinką. Pasinaudokite bent dalimi jų. Savaitgalį padovanokite ką nors mylimam žmogui ir pasistenkite neapsikrauti darbais. Poilsio dienas skirkite poilsiui. Jei negalvosite, ką kalbate, šeimoje gali kilti įtampa.

MERGELĖ

Pirmoje savaitės pusėje visas jėgas skirkite darbo ir karjeros reikalams. Trečiadienį ar ketvirtadienį į jūsų gyvenimą gali grįžti kai kas iš praeities, ką jau manėte seniai pamiršęs. Bendraudamas pasistenkite būti lankstus ir diplomatiškas, kitaip greit pritrūksite argumentų.

SVARSTYKLĖS

Pirmadienį ir antradienį niekam neskolinkite pinigų, ypač didesnės sumos. Jūsų polinkis išlaidauti dabar ypač nepageidautinas. Trečiadienio vakarą verčiau praleiskite su šeima. Apskritai antroje savaitės pusėje namų ūkiui labai reikės jūsų dėmesio ir nagingų rankų.

SKORPIONAS

Pirmadienį ir antradienį daug nuveiksite, jei užsiimsite tik asmeniniais reikalais. Kitomis dienomis jau galite padėti ir draugams ar giminaičiams, tuo pataisydamas savo reputaciją. Pokyčiai namuose ir asmeniniame gyvenime antroje savaitės pusėje gali būti ne visiškai tokie, kokių tikėjotės.

ŠAULYS

Pirmomis savaitės dienomis galite visiškai pasitikėti savo intuicija. Jei darbo dienos neužteks, nevenkite papildomai padirbėti vakarais namie. Ketvirtadienį ar penktadienį susipažinsite su žmogumi, kuris ilgainiui gali gerokai pakeisti jūsų mąstymo ir gyvenimo būdą. Savaitgalį tikriausiai norėsite bent dalį laiko praleisti vienas.

OŽIARAGIS

Pirmadienio ar antradienio nakties sapnas gali būti pranašiškas. Pagaliau išspręsite vieną profesinę problemą. Antroje savaitės pusėje niekam neskolinkite pinigų. Pelno galėsite turėti tik įdėjęs nemažai darbo ir pastangų. Šeštadienį būsite kandus ir kategoriškas. Nepasiduokite pagundai peikti ir teisti.

VANDENIS

Pirmomis savaitės dienomis verčiau susilaikykite nuo tolimos kelionės. Jei tai dalykinė komandiruotė, ji bus smagi, bet neproduktyvi. Nepasitikėkite pažadais – jie veikiausiai tušti. Jei sugebėsite greitai atpažinti dėmesio vertą reikalą, antroje savaitės pusėje galite neblogai pasipelnyti.

ŽUVYS

Pirmoje savaitės pusėje nepersivalgykite ir nesišvaistykite nerealiais pažadais. Norėdamas pasipuikuoti galite tik apsikvailinti. Jūsų laiką kitą savaitę veikiausiai tvarkys kiti, jums liks tik sekti iniciatyviems draugams iš paskos. Siausdamas su bičiuliais savaitgalį, nepervertinkite savo jėgų.