Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

1200x1200 PI_horoscope._SX970._CB488496935_._SX970_.0Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Kuo daugiau poilsio ir pramogų šią savaitę! Atidėkite vėlesniam laikui visus darbus, kurie tik gali palaukti. Jums būtina kaip reikiant atsipūsti, ir vien tik savaitgalio tam nepakaks. Jei galite, išvykite kur nors. Ir kuo toliau, tuo geriau. Spręsdamas finansinius reikalus drąsiai vadovaukitės intuicija.

JAUTIS

Visuomeninė veikla pirmomis savaitės dienomis bus ypač produktyvi. Susirasite naujų draugų ir bendraminčių. Tiesa, bendri projektai gali baigtis visai ne taip, kaip tikėjotės, bet tai dar ne priežastis jų atsisakyti. Tiesiog būkite atsargesnis, jei manote, kad esate įtraukiamas į avantiūrą. Jei traukia kelionės, savaitgalį pasistenkite šį savo norą įgyvendinti.

DVYNIAI

Pirmoje savaitės pusėje būsite linkęs viską daryti pats vienas ir savo rankomis. Tik nuo ketvirtadienio bendradarbiavimas, ypač dalykinis, gali būti vaisingas. Savaitgalį neišlaidaukite, nes piniginė ištuštės bematant.

VĖŽYS

Saugokitės, šią savaitę galite patirti didelių nuostolių. Savaitės pradžioje jūsų planams gali būti nepritarta, bet neklausykite neargumentuotos nuomonės. Trečiadienį ar ketvirtadienį galima perspektyvi pažintis. Į savaitės pabaigą veikiausiai pasijusite pavargęs. Neprievartaukite savęs, raskite laiko poilsiui.

LIŪTAS

Šią savaitę niekam neleiskite stoti jums skersai kelio. Klausykite savo širdies ir intuicijos. Ketvirtadienį ar penktadienį galite turėti problemų dėl namiškių. Savaitgalį užsiimkite tik tokiais projektais, kurie pareikalaus iš jūsų darbo ir laiko, bet ne pinigų.

MERGELĖ

Pirmoje savaitės pusėje neišlaidaukite pramogoms, vaikams ir dovanoms. Trečiadienį ar ketvirtadienį turėtumėte nuveikti ką nors namų ūkio labui, tik neskirkite tam viso savo laisvo laiko. Sutuoktiniai savaitgalį turės progų įsitikinti tiek gerosiomis, tiek blogosiomis bendro gyvenimo pusėmis.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje būkite ypač nuoširdus bendraudamas, kitaip nieko neišspręsite. Visą savaitę turėsite puikią nuojautą pelningoms investicijoms. Pasistenkite tuo pasinaudoti. Trumpa savaitgalio išvyka su mylimu žmogumi bus maloni ir sutvirtins jūsų ryšius.

SKORPIONAS

Pirmomis savaitės dienomis galite turėti bėdos dėl apkalbų. Tramdykite emocijas, ypač trečiadienį ir ketvirtadienį. Prieš imdamasis bet kokių veiksmų pasistenkite surinkti ir įvertinti visus įmanomus faktus. Savaitės pabaigoje jūsų dalykiniam sprendimui pernelyg didelės įtakos turės asmeninės simpatijos.

ŠAULYS

Jūsų idėjos įdomios ir neblogai pagrįstos, bet jau savaitės pradžioje būkite pasiruošęs jas aktyviai ginti. Oponentų turėsite daugiau nei pakankamai. Priešgyniaus ir šeimos nariai. Pasistenkite nereaguoti pernelyg emocingai. Savaitgalis turėtų būti romantiškas ir kur kas smagesnis nei visa likusi savaitė.

OŽIARAGIS

Pirmoje savaitės pusėje ant jūsų pečių užgrius daugybė rūpesčių tiek darbe, tiek šeimoje. Gelbės tik kantrybė ir apsukrumas. Visiems ir visada tiesiai ir konkrečiai sakykite, ką galvojate. Vynioti žodžių į vatą paprasčiausiai neturėsite laiko. Savaitgalį po draugo vizito šeimoje gali kilti barnis.

VANDENIS

Būtų puiku, jei savaitės pradžioje išvyktumėte į komandiruotę ar šiaip kokią kelionę. Įgytumėte naudingų žinių ir patyrimo. Jei ketvirtadienį ir penktadienį mažiau kalbėsite, o daugiau klausysitės, gal ir nepakliūsite į kvailą ar nemalonią padėtį.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje nė nesitikėkite, kad kažkas kitas srėbs jūsų užvirtą košę ar mokės jūsų skolas. Kur kas daugiau pasiektumėte, jei būtumėte sąžiningesnis ir atviresnis pats sau. Ketvirtadienį ar penktadienį galite sužinoti įdomių naujienų telefonu ar paštu.