Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

1200x1200 PI_horoscope._SX970._CB488496935_._SX970_.0Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Savaitės pradžioje pasistenkite būti kuklesnis ir nuolankesnis, kitaip į paviršių išplauks visi pikti jūsų kėslai. Jei norite išsaugoti ramybę namuose ar draugystę, teks susitaikyti su neišvengiamomis išlaidomis. Savaitgalį laukite staigmenos.

JAUTIS

Šią savaitę būsite apsėstas medžiotojo aistros. Pabandykite ją sutvardyti ir nepersekiokite savo kolegų už kažkada patirtas nuoskaudas. Nuo savaitės vidurio turėtumėte būti nebe toks agresyvus ir kur kas geresnės nuotaikos.

DVYNIAI

Savaitė žada jums būti turtinga įvairių įvykių, paįvairinančių kasdienybę. Visiems kartais taip nutinka, kad viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Ir ne visuomet tam būna tinkamas laikas. Būkite protingas, stumkite į šalį mintis apie reformas ir palikite viską taip, kaip yra.

VĖŽYS

Šią savaitę žvaigždės atneš ramybę jūsų sielai ir suteiks jėgų kūnui. Savaitės pabaigoje jūsų darbai bus įvertinti kaip novatoriški ir net genialūs. Santykiai su artimu žmogumi radikaliai pagerės, jei būsite nuoširdus ir atviras.

LIŪTAS

Šią savaitę išsiskirs jūsų ir svarbaus jums žmogaus nuomonės. Tad konflikto išvengti nepavyks. Pabandykite į viską pažiūrėti filosofiškai ir rimtą ginčą kuo labiau sušvelninti. Ketvirtadienį būsite pakviestas bendradarbiauti įgyvendinant ypatingus sumanymus. Nedvejodamas priimkite kvietimą.

MERGELĖ

Pirmoje savaitės pusėje verčiau palaikykite liežuvį už dantų, nes žodis, išlėkęs žvirbliu, sugrįš jaučiu. O tuomet galite tikėtis visokiausių nesusipratimų. Be to, galite būti labai agresyvus. Ketvirtadienį, deja, prasidės tikrosios nesėkmės…

SVARSTYKLĖS

Jau nuo pirmadienio jūsų savijauta ims gerėti, o savaitgalį pasieks aukščiausią tašką. Visą savaitę būsite apsvaigęs iš meilės ir švelniai dairysitės į kitos lyties atstovus. Senam geram bičiuliui gali prireikti jūsų paramos, tikriausiai materialinės.

SKORPIONAS

Pirmomis savaitės dienomis galite išgirsti įtikinamai skambantį, bet iš tiesų visai blogą patarimą. Neklausykite jo! Nepamirškite svarbios gyvenimo tiesos – kaip šauksi, taip atsilieps. O savaitės pradžioje būsite piktas ir provokuosite kivirčus. Geriau pasijusite tik penktadienį, darbo dienai baigiantis.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje jūsų elgesys svyruos tarp karštakošiškumo ir meilumo – gana keistas derinys. Šiaip ar taip sunku bus rasti jus suprantančių žmonių. Nuo pat pirmadienio vis atrodys, kad išlipote iš lovos ne ta koja. Pagerėjimo galite tikėtis tik penktadienį.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje būsite geros formos ir galėsite dirbti produktyviai. Lengvai užmegsite naudingus kontaktus, sugebėsite puikiai užjausti kolegas. Trečiadienį ir ketvirtadienį ar net iki savaitės pabaigos galite jausti nesuprantamą įtampą.

VANDENIS

Šią savaitę pajusite Amūro laidomas strėles, be to, jus globos ir Venera. Savaitės pabaigoje sustiprės jūsų ryšys su partneriu. Jei įmanoma, svarbių verslą ar su pinigais susijusių sprendimų kitą savaitę verčiau nedarykite.

ŽUVYS

Savaitės pirmoje pusėje dėl Veneros įtakos jausitės lyg su sparnais. Būsite linkęs viską pervertinti ir išpūsti. Tačiau į savaitės pabaigą pasiduosite valgymo malonumams ir veikiausiai dėl to savaitgalį būsite blogos nuotaikos.