Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

zodiac-2904106 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Šią savaitę išsiskirs jūsų ir svarbaus jums žmogaus nuomonės. Santykiai su partneriu bus įtempti ir atrodys vedantys aklavietėn, tad konflikto išvengti nepavyks. Pabandykite į viską pažiūrėti filosofiškai ir rimtą ginčą sušvelninti. Turėsite daug progų tiek uždirbti, tiek išleisti pinigus.

JAUTIS

Vertindamas naują verslo planą ar kokį kitą projektą, klausykite savo intuicijos – šią savaitę ji jūsų neapvils. Savaitės viduryje pagaliau turėtų stabilizuotis jūsų finansinė padėtis. Išnaudokite kiekvieną galimybę plėsti savo verslą ar profesinės veiklos ribas – kitą savaitę jų bus.

DVYNIAI

Jei nesėdėsite namuose ir užsiimsite mėgstama veikla, savaitės pradžioje užmegsite naujų ir įdomių pažinčių. Antroje savaitės pusėje turėsite galių padėti žmonėms, turintiems psichologinių problemų, bet savaitgalį verčiau praleiskite glaudžiame šeimos būrelyje.

VĖŽYS

Pirmadienį neignoruokite seno bičiulio ar giminaičio patarimo. Pirmoje savaitės pusėje pasistenkite su niekuo nesusipykti, ypač vyresniais už save. Į savaitės pabaigą jūsų pečius veikiausiai užgrius per didelis darbų krūvis, vėluosite ir nervinsitės.

LIŪTAS

Nepraleiskite pažintinės kelionės ar kokio mokomojo seminaro pirmoje kitos savaitės pusėje – įgytos žinios atneštų naudos. Nuo ketvirtadienio būkite budrus – kai kas gali pamėginti pavogti jūsų idėjas ar darbo vaisius. Jei savaitgalį neužsidarysite tarp keturių sienų, jūsų tikriausiai laukia maloni pažintis.

MERGELĖ

Netikėkite viskuo, ką išgirsite pirmadienį ar antradienį – kažkas bandys jus apgauti. Kitos savaitės viduryje bus sunku susikalbėti su šeimos nariais. Pasistenkite įsiklausyti į jų argumentus ir suprasti jų požiūrį. Antroje savaitės pusėje žinių troškimas gali jus nuvesti jums pačiam netikėtais keliais.

SVARSTYKLĖS

Kitos savaitės pradžioje teks priimti svarbų sprendimą, susijusį su asmeniniais santykiais. Savaitės viduryje būsite ypač imlus naujovėms. Tinkamas metas mokytis, studijuoti. Penktadienį ar šeštadienį iki pietų susitvarkykite namus – tikriausiai turėsite netikėtų svečių.

SKORPIONAS

Pirmomis savaitės dienomis galite turėti problemų dėl žmogaus, gyvenančio su jumis. Pasistenkite būti su juo nuoširdus ir sąžiningas. Jei įmanoma, nepalikite savaitės darbų dar kitai savaitei, užbaikite juos iki penktadienio.

ŠAULYS

Jei nesnausite, pirmomis savaitės dienomis patrauksite svarbių žmonių dėmesį. Tai gali turėti įtakos jūsų karjerai. Savaitės viduryje sulauksite apdovanojimo už senus gerus darbus, kuriuos jau būsite beveik pamiršęs. Antroje savaitės pusėje pasistenkite arčiau susipažinti su seniai jus dominančiu asmeniu.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje draugai gali būti ne visai atviri su jumis. Tikėkitės, kad jie neturi piktų kėslų. Nuo antradienio jus pagaus varžymosi dvasia, būsite pasirengęs priimti bet kokį iššūkį. Protingai nesielgsite, tai bent pasistenkite būti atsargus. Daug ką jūsų gyvenime gali pakeisti pažintis su užsieniečiu.

VANDENIS

Savaitė žada jums būti turtinga įvairių įvykių, paįvairinančių kasdienybę. Gyvenimas tekės įprasta vaga, tačiau iš tiesų bus labai įdomus. Tikėkitės visokių netikėtumų.

ŽUVYS

Nepasigailėsite pirmomis savaitės dienomis visas jėgas skyręs profesinei veiklai. Diplomatiškumu ir lankstumu nepasižymėsite, sunkiai suvoksite, iš kur vėjas pučia. Nelabai tai jums ir rūpės. Savaitgalį namuose tikriausiai liksite nesuprastas. Jei galite, praleiskite laiką kur nors kitur.