Aštuonmečiai varžėsi krepšinio turnyre „Saulėtasis ruduo“

 sauletas ruduo_krepsinis_imageŠilutės sporto mokykla organizavo krepšinio turnyrą „Saulėtasis ruduo“, skirtą treniruotis pradedantiems aštuonmečiams krepšininkams. Jauniesiems Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams tai puiki proga geriau perprasti komandinį žaidimą.

Kiekvienas turnyras jauniesiems krepšininkams – galimybė pamatyti, kaip laikantis garbingos kovos principų reikia eiti link užsibrėžto tikslo, paskatinimas sistemingai treniruotis.

Nors turnyre dalyvavo tik trys komandos: dvi Klaipėdos V.Knašiaus krepšinio mokyklos komandos, kurias treniruoja M.Bugys ir mūsų kraštietis J.Bražas, bei A.Rauluševičiaus treniruojami šilutiškiai, žiūrovų salėje netrūko. Ne tik vaikų tėvai atėjo palaikyti, bet ir klaipėdiečiai nepatingėjo atvažiuoti pažiūrėti į savo atžalas.

Pirmasis susitikimas vyko tarp M.Bugio auklėtinių ir šilutiškių – emocingų rungtynių pergale 23:38 džiaugėsi svečiai.

Kova tarp klaipėdiečių V.Knašiaus krepšinio mokyklos dviejų komandų buvo apylygė, bet galų gale 23:25 nugalėjo J.Bražo treniruojami mažieji.
Paskutinės rungtynės tarp Šilutės SM ir J.Bražo treniruojamos komandos buvo atkaklios ir ilgą laiką ėjo taškas į tašką, bet artėjant prie pabaigos mūsiškiams pritrūko jėgų. Rezultatu 23:28 pergalė atiteko klaipėdiečiams.

I ir II vietas pasidalijo klaipėdiečiai, treti liko mūsiškiai.

Šilutės komandos garbę turnyre gynė Grantas Bendikas, Eimantas Kakta, Aronas Masidunskis, Juras Reikertas, Adrijus Auškelis, Vitoldas Gavėnia, Dovydas Pukelis, Lukas Lomsargis, Linas Lekavičius, Urtė Balčiauskaitė, Emilija Vaitkutė ir Matas Auksorius.

Naudingiausiais Šilutės SM žaidėjais pripažinti V.Gavėnia ir U.Balčiauskaitė. Reikėjo nuspręsti, kam atiteks vienintelis naudingiausio žaidėjo prizas. Mažasis džentelmenas Vitoldas neabejojo, kad prizas turi atitekti komandos draugei Urtei.