„Atėnai“ trepsėjo liaudies ritmu

F0Vasario 16-ąją sporto ir sveikatingumo centras „Atėnai“ organizavo vakarėlį „Šok, šok, nesustok“, kurio tema buvo „Patriotas“. Būtent ši tema įpareigojo ne vieną svečią, besirengiantį vakarėliui, pasukti galvą, kaip apsirengti, kad atsispindėtų patriotiškumas bei meilė Lietuvai.

Į vakarėlį atvykusius svečius pasitiko gyva tautinė muzika – grojo Klaipėdos valstybinės kolegijos folkloro kolektyvo „Aitvaras“ vadovas Jonas su pagalbininkėmis Gabija ir Rima. „Atėnų“ darbuotojai Aušrinė ir Tadas, pasipuošę tautiniais rūbais, visus vaišino duona ir druska, kvietė nusifotografuoti prie Lietuvos vėliavos.

Renginio organizatoriai Jūratė ir Dainius Gricevičiai sveikino visus susirinkusius bei pristatė vedėją Joną – žmogų, neleisiantį sėdėti ar liūdėti.

Jonas šventę atidaryti pakvietė tris vyrus – įdavė jiems pūsti ragus. Atidarymas buvo iškilmingas ir garsus.

Vedėjas vieniems priminė, kitus mokė lietuvių liaudies dainų, žaidimų. Vienas įdomiausių buvo muštynės lazdomis: daug juoko, emocijų, keli kritimai bei keli įdrėskimai. Vyrai su malonumu dalyvavo šioje rungtyje, kiekvienam norėjosi parodyti, koks yra koordinuotas ir greitas.

Vakaras praėjo tikrai smagiai, o jo pavadinimas tikrai atitiko renginio dvasią, nes vedėjas Jonas niekam neleido ilsėtis, vis kviesdamas į šokių aikštelę. Kas nemokėjo šokio, jau po kelių minučių išmokdavo ir trepsėjo su visais. Visi tiek šoko, kad prie vaišėmis nukrauto stalo neturėjo kada prieiti.