„Atėnė“ sezoną baigė pergalėmis

atene palangojePaskutinį gegužės savaitgalį Palangos J.Basanavičiaus ir Vytauto gatvėmis pražygiavo į festivalį „Sportas visiems“ atvykę 3000 dalyvių iš visos Lietuvos. Juos lydėjo orkestras bei poilsiautojų žvilgsniai: nedažnai išvysi tokį paradą su tiek dalyvių.

Šilutės sporto klubo „Atėnė“ šokėjos pasirodė puikiai, pateko tarp 11 geriausių konkurse dalyvavusių komandų bei tapo prizininkėmis.

Jau nuo penktadienio popietės Šilutės komanda rinkosi į treniruotę ir ruošėsi festivaliui „Sportas visiems“ bei konkursui „Džiaugsmo gimnastika“. Po treniruotės visi mėgavosi laisvu laiku, apžiūrinėjo Palangą, pasimėgavo jūra bei smėliu. O atėjus vakarui vėl kibo į darbus, vyko į Palangos miesto pagrindinį stadioną masinio šokio repeticijai kartu su kitais sportininkais.

Šeštadienį nuo ankstaus ryto visi festivalio dalyviai vėl repetavo miesto stadione.

Po rytinės treniruotės mūsiškės neturėjo laiko poilsiui, nes turėjo ruoštis konkursui „Džiaugsmo gimnastika“. Šis konkursas vyksta jau 19 metų ir tapo prestižiniu Lietuvos šokių – gimnastikos konkursu tarp įvairaus amžiaus vaikų ir moksleivių.

„Atėnės“ sportininkės šiame konkurse atliko dvi kompozicijas: 7-10 m. vaikų ir 15-19 m. moksleivių. Vyriausios merginos su šou pasirodymu „Slaptosios agentės“ savo scenine apranga ir pasirodymu sužavėjo žiūrovus ir kitus konkurso dalyvius.

Konkurse „Džiaugsmo gimnastika“ iš 40 dalyvavusių komandų buvo renkama 11 geriausių, tarp kurių pateko ir Šilutės „Atėnės“ komanda, treniruojama Jūratės Gricevičienės ir Ingos Mikutytės.

Jauniausiosios „Atėnės“ mergaitės, atlikusios programą „Sapnas“, tapo pagrindinėmis „Džiaugsmo gimnastika“ prizininkėmis.