„Atėnės“ pergalė Palangoje

atene 944216 610678282276097 906786169 nKasmetiniame Palangos festivalyje „Sportas visiems“ jau 20-ąjį kartą dalyvavo ir Šilutės sporto klubo „Atėnė“ atstovai. Prieš festivalį sportininkai dalyvavo respublikiniame konkurse „Džiaugsmo gimnastika“, kuriame išrenkami stipriausi šalies klubai.

Konkursas „Džiaugsmo gimnastika“ rengiamas jau 20 metų ir tapo prestižiniu Lietuvos šokių – gimnastikos konkursu tarp įvairaus amžiaus  vaikų, moksleivių amžiaus grupės sportininkų.

Penktadienį įsikūrę Palangoje, pasitreniravę ir pailsėję prie jūros, šeštadienį dvi Šilutės sportininkių grupės dalyvavo konkurse „Džiaugsmo gimnastika“. 15-19 metų „Atėnės“ merginos šou pasirodymu „Jausmai“, savo scenine apranga sužavėjo žiūrovus ir kitus konkurso dalyvius. 7-10 metų „Atėnės“ mergaičių pasirodymas „Mes norim dar“ (trenerė ir šokio aut. I.Mikutytė) pripažintas vienas iš pagrindinių konkurso nugalėtojų.

Iš 50 konkurse dalyvavusių komandų išrinkta 12 geriausių, tarp kurių – ir „Atėnės“ komanda, treniruojama Jūratės Gricevičienės ir Ingos Mikutytės.

Visos 12 konkurse laimėjusios komandos, kaip ir kasmet, turi šokti festivalio uždarymo metu Palangos vasaros estradoje. Tai jau tapo visų dalyvių pagrindiniu tikslu ruošiantis šiam festivaliui. Dėl to labai džiaugėsi visa komanda ir trenerės.

Vakare visi rinkosi parke prie „Eglės žalčių karalienės“ skulptūros, Šilutės sportininkės taip pat turėjo dar vieną šou pasirodymą prie Palangos tilto, po kurio ilgai netilo žiūrovų plojimai.

Festivalis „Sportas visiems“ atidarytas įspūdingu paradu, kuriame dalyvavo orkestras ir daugiau nei 3000 dalyvių. Visi ėjo Vytauto, Basanavičiaus gatvėmis link Palangos tilto. Iškilmingai iškelta festivalio vėliava, pasakyta daug sveikinimo žodžių festivalio dalyviams, atliktas masinis šokis, kurį šoko apie 1500 dalyvių.

Sekmadienį visi ilsėjosi, pirko dovanas, pramogavo prie jūros ir laukė festivalio uždarymo. Jo metu puikią savo programą dar kartą pademonstravo „Atėnės“ sportininkės.