„Atėnės“ šešetas pasipuošė bronzos medaliais

medaliai atene 2Radviliškio sporto centre vyko Lietuvos mokinių aerobinės gimnastikos pirmenybių varžybos. Ši sporto šaka vis labiau populiarėja, pritraukia vis daugiau norinčių dalyvauti.

Šiose varžybose dalyvavo per 3000 sportininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Jonavos ir kitų miestų. Tarp dalyvių buvo ir Šilutės sporto klubo „Atėnė“ sportininkės.

13 linksmų, grakščių ir gerai nusiteikusių „Atėnės“ sportininkių pagal LAF teisėjavimo taisykles varžėsi su kitomis sportininkėmis merginų vieneto, trejeto, šešeto rungtyse savo amžiaus grupėse.

Pasak trenerių Jūratės Gricevičienės bei Ingos Mikutytės, šioms varžyboms jų auklėtinės ruošėsi kiekvieną dieną, negailėdamos jėgų ir laiko. Turbūt tai ir leido merginoms šešeto rungtyje iškovoti III vietą. Bronzos medaliais pasipuošė Giedrė Raudytė, Julija Svipaitė, Gabrielė Aliukonytė, Giedrė Šileikytė, Aurelija Kazlauskaitė ir Raimonda Balserytė.

Kitoms mūsų sportininkėms prizinių vietų iškovoti nepavyko. Bet nereikia nukabinti nosies bei atsipalaiduoti, nes kovo 10 d. Panevėžyje jų laukia dar vienerios varžybos. Tad linkime parvežti ne vieną medalį.

Silutes naujienu LOGO