„Atėnės“ šokėjoms – nauji apdovanojimai, mažyliams – šokių mokyklėlė

 atenes vaiku mokyklelePanevėžyje jau šeštąjį kartą vykusiame respublikiniame vaikų ir jaunimo šokių festivalyje – konkurse „Judesio piramidė“ aukštais apdovanojimais buvo įvertintos Šilutės šokių klubo „Atėnė“ merginos.   Šokėjos, kurioms vadovauja trenerės Inga Mikutytė ir Jūratė Gricevičienė, besivaržydamos dviejose amžiaus grupėse (11-14 m. ir 14-19 m.), parodė po vieną šiuolaikinį šokį.

Kompetentinga komisija, vertinusi dalyves, III prizinę vietą skyrė jaunesniųjų „Atėnės“ šokėjų grupei.

Vyresniųjų „Atėnės“ šokėjų grupė beveik be konkurencijos savo žavesiu bei nuotaikingu šokiu pelnė visų simpatijas ir gavo „Publikos simpatijų“ apdovanojimą.

Sporto ir sveikatingumo centre „Atėnai“ lavinasi ne tik sportu ir šokiais susižavėjusios ūgtelėjusios mergaitės ir merginos.
Nuo šių metų pradžios mažuosius šilutiškius „Atėnė“ kviečia į nuotaikingą ir judrią pelytės Minni „TRALI VALI“ mokyklėlę. Pamokėlės vyksta antradieniais labai patogiu laiku – 18 val.

Trenerė I.Mikutytė mažiesiems mokyklėlės dalyviams veda fizinio pasirengimo treniruotes, kuriose vaikai mokomi taisyklingos laikysenos ir šokio. Šokėjėliai vos valandą trunkančių užsiėmimų metu atlieka koreguojančius judesio, aerobinės gimnastikos pratimus, o per pertraukėles žaidžia aktyvius bei judrius žaidimus, spalvina, piešia, rašo.

Pasak trenerės Ingos, kiekvienas vaikas, pradėjęs lankyti šokio pamokėles, tampa klubo nariu ir gauna specialią „Atėnų“ kortelę bei marškinėlius.

„TRALI VALI“ mokyklėlė – tai keturių pakopų sportiniai užsiėmimai.

TRA – 6 treniruotės, kuriose apsilankęs mažylis baigs I mokyklėlės pakopą ir bus apdovanotas specialiuoju diplomu, bronziniu medaliu, spalvotų knygelių ir pieštukų rinkiniu.

LI – 10 treniruočių, po kurių vaikas baigs II mokyklėlės pakopą ir taip pat bus apdovanotas diplomu, medaliu bei „Micky mouse“ puodeliu.

VA – apsilankęs 15-oje treniruočių, mokyklėlės dalyvis jau bus visateisis III pakopos narys, o jo portretas, kuris bus pagamintas sporto ir sveikatingumo centro „Atėnai“ užsakymu, papuoš „Žvaigždžių alėją“.

LI – po dar 15 treniruočių mažieji pelytės Minni mokyklėlės lankytojai jau bus baigę IV pakopas ir galės džiaugtis ne tik diplomu, specialia taure, bet ir kvietimu į kavinę.

Šiuo metu „TRALI VALI“ mokyklėlę lanko apie dvidešimt 5-7 metų amžiaus vaikučių, kurių mamos tuo laiku, kai vaikai mokosi šokti, sportuoja arba užsiima kita sau svarbia veikla.

Trenerės Inga ir Jūratė kviečia prisijungti ir kitus judrius bei linksmus vaikučius bei su šokiu ir gera nuotaika pasitikti pavasarį mokyklėlėje „TRALI VALI“.