„Atėnės“ šokėjos į Pamarį sugrįžo net su penkiomis nugalėtojų taurėmis

 

Atenes sokejos_1Saulėta ir pavasariškai šilta kovo 24-oji gausiais laimėjimais pradžiugino Pamario šokių klubo „Atėnė“ šokėjas. Jos, tradiciškai kiekvieną pavasarį dalyvaudamos Kaune rengiamame respublikiniame šiuolaikinio ir modernaus šokio festivalyje-konkurse „Šokio erdvė 2018“, šiemet iškovojo net penkias prizines vietas ir į savo klubo trofėjų gretas parvežė net penkias taures.

Ir šokių vadovai, ir patys jaunieji šokėjai gerai žino, kad kasmet kiekvienas konkursas pareikalauja vis daugiau jėgų, išmonės bei juodo darbo, jei nori ko nors daugiau pasiekti. To priežastis – ne tik kylanti šokėjų vertinimo kartelė, bet ir konkursuose augantis pasirodančių kolekyvų skaičius. Daugiau konkurentų – daugiau reikia ir įdėti darbo, užsispyrimo.

Šių metų minėtame respublikiniame šiuolaikinio ir modernaus šokio festivalyje-konkurse ,,Šokio erdvė 2018“ skirtingose amžiaus kategorijose varžėsi po kelias dešimtis kolektyvų. Tačiau tai nesutrukdė garsiam ir kasmet Pamario kraštą garsinančiam šokių klubui „Atėnė“ vėl nuskinti laurus. Tiesa, jie nebuvo patys aukščiausi, bet tikrai verti mūsų džiugesio, palaikymo ir pagyrimų.

Į konkursą savo šokius ir įdėtą darbą parodyti vyko penkios „Atėnės“ klubo skirtingų amžiaus kategorijų grupės. Pačios mažiausiosios, priešmokyklinikų grupės „Atėnytės” šokėjėlės į tokį didelį konkursą šiemet vyko pirmą kartą. Anot šokio vadovės Ingos Mikutytės, mažylėms pilna salė žiūrovų ir eilė kompetentingos komisijos nesukėlė tokio didelio jaudulio, kad jis galėtų „pakišti koją“. Mažosios šokėjėlės su nuotaikingu šokiu „Aerobika“ iškovojo trečiosios vietos apdovanojimą ir tarę.

Sėkmė šypsojosi ir kitoms „Atėnės“ klubo šokėjų grupėms. „Vaikų I“ grupė (7-10 m. amžius) iškovojo III vietos apdovanojimą, „Vaikų II“ grupė (10-13 m. amžius) – II vietą, „Paauglės“ (13-15 m. amžius) – taip pat II vietą ir „Striksės II“ (15-18 m. amžius) – III vietos nugalėtojų taurę.

Smagu, kad mūsų šokėjai taip garsina Pamarį. Ne paslaptis, kad tokie konkusai, kai reikia vykti į tolimesnius miestus, iš pamariečių pareikalauja daug jėgų – reikia anksti keltis, ilgai važiuoti ir laukti, kol galės išeiti į didžiąją sceną. Tačiau bendras ir atsakingas darbas, tėvų palaikymas leidžia pasiekti norimų rezultatų, siekti užsibrėžtų tikslų. Kadangi šis praėjęs Kaune surengtas konkursas buvo vienas iš pirmųjų šį sezoną, šokėjų dar daug laukia išbandymų ir, reikia tikėtis, – dar daugiau apdovanojimų.