„Atėnės“ šokėjos – ir vėl su keliomis nugalėtojų taurėmis

 

atenes mazosiosPenktadienis ir 13 diena toli gražu  nebuvo sudėtinga data žavioms, darbščioms bei nuoširdžiai šokiui atsidavusioms šokių klubo „Atėnė“ šokėjoms. Tądien net keturios klubo grupės iš Klaipėdos, kur vyko tradicinis renginys – respublikinis sporto ir meno festivalis „Vaikai – olimpinės gėlės 2018“, sugrįžo su taurėmis ir nominacijomis.

Šis renginys šilutiškėms – vienas iš svarbesnių pavasario darbų. Kadangi respublikinis sporto ir meno festivalis „Vaikai – olimpinės gėlės“ kasmet sudaro sąlygas ir įtraukia vis daugiau vaikų bei jaunimo, pagrindiniai jo uždaviniai yra propaguoti sportą, aerobinę gimnastiką ir šokį kaip aktyvaus poilsio ir sveikatos stiprinimo priemonę. Šiuo festivaliu ne tik ugdomas ikimokyklinio, mokyklinio amžiaus vaikų, studentų poreikis fizinei veiklai, bet ir meniškumas, kūryba, intelektinė bei dvasinė darna. Tuo pačiu skatinamas ir tarpusavio bendradarbiavimas, ugdomi organizaciniai gebėjimai, mokomasi tolerancijos, pagarbos ir kilnaus elgesio principų.

Šokio festivalyje „Vaikai – olimpinės gėlės 2018“, kur varžėsi skirtingose amžiaus grupėse šokių klubo „Atėnė“ šokėjos, dalyvavo kelios dešimtys komandų iš visos Lietuvos. Renginys buvo tikrai nemenkas iššūkis dalyvėms iš Šilutės, nes kai kurioms grupėms iki savo pasirodymo didžiojoje scenoje teko laukti net keletą valandų. Vis dėlto net ir gana ilgos bei, ne paslaptis, varginančios valandos iki pasirodymo, nesutrukdė „Atėnėms“ sužavėti vertinimo komisijos. Po paskelbtų rezultatų šilutiškės savo rankose spaudė net keturias taures.

Šokių klubo „Atėnė“ grupė „Paauglės“ iš konkurso sugrįžo apdovanota I vietos taure, grupė „Vaikai 2“ – su III vietos nominacija, mažosios „Atėnytės“, pakerėjusios originalumu ir žavesiu,  apdovanotos „Diskodance šokio“ nominacija. Nepraslydo pro komisijos akis ir siautulingas bei nuotaikingas grupės „Vaikai 1“ šokis – už jį grupė įvertinta „Charakterinio šokio“ nominacija.

Šis pavasaris – dar tik įsibėgėjo su konkursų maratonu jauniesiems mūsų šokėjams. Balandžio pabaigoje „Atėnės“ šokėjos ruošiasi vykti į šokių konkursą „Emocijos“, kuris vyks Jurbarke, gegužės pradžioje laukia svarbus šokio festivalis „Ant stogo 2018“ Vilniuje, o gegužės pabaigoje – tradicinis, kelias dienas truksiantis šokių renginys Palangoje – „Džiaugsmo gimnastika 2018“.