„Atėnės“ sportininkės sezoną pradėjo sidabro medaliais

atene Jonavos kūno kultūros ir sporto centras svetingai atvėrė duris 350 sportinės aerobikos sportininkams iš visos Lietuvos. Tarp jų buvo ir Šilutės sporto klubo „Atėnė“ 12 merginų.

Klubo „Atėnė“ sportininkės varžėsi trejeto, šešeto ir vieneto rungtyse, vykdomose pagal LAF taisykles.Kiekvienoje rungtyje varžėsi po 8-15 komandų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Visagino, Šilutės, Jonavos ir kitų Lietuvos miestų.

„Atėnės“ merginų šešetas iki 11 m. amžiaus grupėje – Ema Gailiūnaitė, Greta Tunylaitė, Justė Šveikauskaitė, Karolina Richertaitė, Kristina Radišauskaitė ir Mintautė Petrauskaitė – varžėsi su aštuoniomis komandomis ir užėmė 2-ąją vietą.

Vyriausiosios „Atėnės“ sportinės aerobikos sportininkės Raimonda Balserytė, Giedrė Raudytė, Aurelija Kazlauskaitė iškovojo 2-ąją vietą trejeto rungtyje. 15-19 m. amžiaus grupėje jos varžėsi su devyniomis stipriausiomis Lietuvos sportinės aerobikos komandomis.

Pirmose šių metų varžybose pasirodė labai daug sportininkų – varžybos truko net 8 valandas. Aukšti mūsų sportininkių įvertinimai skatina tobulėti ir siekti dar aukštesnio meistriškumo.