Atšalus orams, futbolas nepamirštas

futbolasAtšalus orams futbolas nebuvo užmirštas. O kaip kitaip populiarinti futbolą tarp vaikų – jį reikia žaisti ištisus metus! Tad du lapkričio savaitgalius Šilutėje vyko salės futbolo turnyrai, į kuriuos atvyko apie 280 jaunųjų sportininkų iš visos Lietuvos.

Turnyro tikslas – sudominti kuo daugiau jaunųjų futbolininkų šia sporto šaka bei kelti jų meistriškumą.

Kamuolį spardė septynmečiai ir aštuonmečiai

Pirmąjį turnyro savaitgalį salės futbolo aikštelėje jėgas išbandė septynmečiai ir aštuonmečiai futbolininkai.
Pirmosios kovas pradėjo 2005 m. gimusių berniukų komandos, kurių buvo septynios: Telšiai, Šiaulių FA, FK „Garliava“, Klaipėdos FM, Klaipėdos FM „Baltai-1“, „Baltai-2“ ir, žinoma, FK „Šilutė“.

Šilutiškiai, vedami trenerio Svajūno Česnulio, įveikė keturias varžovų komandas, su viena sužaidė lygiosiomis ir tapo turnyro čempionais.

Geriausiu 2005 m. gimusiu futbolininku Šilutės FK komandoje pripažintas Milanas Ražinskas.

Koks turnyras be konkursų? Čia geriausiai pasirodė Klaipėdos atstovai: jie greičiausiai ir taikliausiai atliko bėgimo su kamuoliu bei baudinių smūgiavimo užduotis.

Aštuonmečių grupėje taip pat varžėsi 7 komandos, atvykusios iš Klaipėdos, Šiaulių, Telšių, Tauragės bei Gargždų. Šioje 2004 m. gimusių futbolininkų grupėje aukso medaliais pasipuošė Telšių SRC futbolininkai.

Geriausiu žaidėju tarp Šilutės futbolininkų pripažintas Aironas Trakšelis.

Konkurse geriausiai pasirodė telšiškiai – Tadas Račkauskas bei komandos draugas Domantas Šluta.

Kitas savaitgalis – vyresniems

Antrąjį savaitgalį aikštelėje susitiko 2002 m. gimę futbolininkai. Šioje amžiaus grupėje varžėsi taip pat 7 komandos.

Deja, mūsiškiai liko ketvirti, o čempiono titulą iškovojo Kėdainių FK „Nevėžis“, įveikę 5 varžovus. Antrą vietą simbolizuojančiais medaliais pasipuošė klaipėdiškiai, o bronza atiteko Telšių SRC futbolo komandai.

FK „Šilutė“ geriausiu žaidėju išrinktas Augustas Višinskas. Smagu tai, kad konkursų nugalėtojais pagaliau tapo šilutiškiai: Deividas Puodžiūnas ir Ignas Paulius.

Vyriausiųjų futbolininkų, gimusių 2001 m. grupėje, dėl stipriausių vardo varžėsi irgi 7 komandos. Sau lygių varžovų neturėjo Klaipėdos FM-1 komandos futbolininkai, kurie ir pasipuošė aukso medaliais. Antrą vietą iškovojo tauragiškiai, o trečią – Telšių RSC futbolininkai.

Geriausiu Šilutės komandos žaidėju pripažintas Modestas Šeputis.