Aukščiausiosios lygos čempionate šilutiškių nebus

clip3041Lietuvos stalo teniso asociacijos (LSTA) aukščiausiosios lygos vyrų komandų čempionate Šilutės „Šiluminiai tinklai“ atsisakė dalyvauti. Mat komanda neteko pagrindinių žaidėjų: Matas Vilkas išvyko studijuoti į Vilnių,buvęs Sporto mokyklos treneris Valdas Martinkus išsikėlė gyventi į Panevėžį.

Šį sezoną šalies stalo teniso varžybose Šilutei atstovaus trys komandos: Šilutės „Varmas“ (vadovas J.Piekautas) – II lyga, Rusnės „Štormas“ (vadovas R.Mažutis) – IV lyga ir Šilutės sporto mokyklos ekipa (treneris A.Silius) – VI lyga.

LSTA II lygos pirmenybėse dalyvauja 12 komandų: iš Joniškio, Akmenės, Salantų, Telšių, Kelmės, Šiaulių ir Šilutės. Pirmojo turo varžybose Telšiuose Šilutės „Varmas“ (J.Piekautas, J.Čimkus, A.Šaulys ir Z.Šikšnius) vienodu rezultatu – 1:4 – pralaimėjo Telšių „Džiugui“ ir Salantų „Imbarei“.

IV lygos pirmenybėse Rusnės „Štormui“ teks susikauti su 11 ekipų iš Telšių, Mažeikių, Raseinių, Tauragės, Plungės, Palangos ir Joniškio. Nesėkmingai IV lygos sezoną pradėjo ir „Štormas“ (A.Silius, R.Mažutis, L.Ličinchajus, V.Anuškevičius). Pamariškiai netikėtai 4:0 nusileido Palangos „Nagliui“ ir 4:2 – Plungės „Žemaitei – 3“.