„Auksinės krivūlės riteriu“ siūlomas A. Kližentis

Kitos savaitės rajono tarybos posėdyje bus pasiūlytas ir šiemetinis kandidatas į  „Auksinės krivūlės riterius“. Numatyta siūlyti Kintų seniūno Antano Kliženčio kandidatūrą.

„Auksinės krivūlės riteris“ – tai šalies savivaldybių asociacijos skiriamas apdovanojimas, kuriuo siekiama pagerbti asmenis, nusipelniusius Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui.

A. Kližentis seniūnu dirba jau 25 metus. Seniūnas už savo darbą yra ne kartą pelnęs Savivaldybės vadovų ir kitų įstaigų vadovų padėkos raštus. O 2011 m. už asmeninį indėlį plėtojant seniūnijos teritorijoje modernias informacines technologijas ir įgyvendinant plačiajuosčio šviesolaidinio tinklo projektą RAIN 2, asmeninę padėką jam įteikė Susisiekimo ministras.

A. Kližentis daug metų yra asociacijos vietos veiklos grupės „Lamatos žemė“ steigėjų grupės narys, valdybos narys ir valdybos pirmininkas, pereinamojo laikotarpio 2021-2022 m. LEADER programos Sumanaus (SMART) kaimo strategijos darbo grupės narys. Taip pat Lietuvos savivaldybių seniūnijų asociacijos (LSSA) narys, ilgametis Klaipėdos apskrities krivių sueigų nuo Šilutės rajono savivaldybės seniūnijų atstovas, darbo grupių narys. Už aktyvią veiklą skatintas padėkos raštais, 2023 m. – LSSA nario sidabro ženklu. A. Kližentis daug metų yra ir Lietuvos policijos rėmėjas, o šių metų pavasarį Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla įteikė jam padėkos ženklą už paramą Lietuvos policijai.

Šią vasarą vykusios seniūnijos šventės metu už iniciatyvas telkiant bendruomenę ir Kintų vardo garsinimą A. Kliženčiui suteiktas Kintų Garbės nario vardas.

Minint vietos savivaldos dieną „Auksinių krivūlių“ apdovanojimų renginyje jau 18-ąjį kartą bus pagerbtos labiausiai nusipelniusios šalies savivaldybės ir įteikti ir „Auksinės krivūlės riterio“ ženklai. „Auksinių krivūlių“ ir „Auksinės krivūlės riterio“ apdovanojimų ceremonija vyks spalio 6 d. Vilniuje.