Auksinis Švėkšnos ruduo

thumb sveksnos begimas berniuku startas„Auksinis Švėkšnos ruduo“ – tokiu pavadinimu Švėkšnos parke vyko Klaipėdos apskrities mokinių nusikalstamumo prevencinės programos „Bėgte į sveikesnę visuomenę“ bėgimo varžybos. Į jas buvo pakviesti Šilutės ir Klaipėdos rajono bėgimo mėgėjai.

Susirinko apie 220 bėgikų, apie 20 teisėjų.Varžybas rengė Švėkšnos seniūnija, „Saulės“ gimnazijos bendruomenė ir Švėkšnos sporto klubas „Meška“.

Kiekvienos amžiaus grupės ir lyties nugalėtojai apdovanoti taurėmis, o prizininkams įteikti aukso, sidabro ir bronzos medaliai.

Varžybų atidarymo metu gimnazijos direktorė Dalia Dirgėlienė ir seniūnas Alfonsas Šeputis palinkėjo su gera nuotaika įveikti ne tik sportinę, bet ir visas gyvenime pasitaikančias distancijas.

Gausiausią bėgikų grupę delegavo Švėkšnos ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijos.

1-2 klasių grupėje greičiausiai bėgo inkakliškė R.Norvaišaitė ir švėkšniškis Ž.Kuzas, 3-4 klasių grupėje – M.Mickutė iš Inkaklių ir švėkšniškis O.Kasparavičius. A.Stirbytė iš Žemaičių Naumiesčio laimėjo 5-6 kl. 500 m bėgimą, tą patį bėgimo nuotolį laimėjo

D.Kinčius. Naumiestiškiai R.Balnytė ir L.Petrošius buvo nepralenkiami 7-8 kl. grupėje.

1000 m bėgime atkakli kova vyko tarp švėkšniškių E.Jocio, E.Valiaus ir naumiestiškio E.Cipario. Pirmas finišavo E.Valius, pasiekęs puikų rezultatą – 2:47,6 s. Merginų bėgimą laimėjo švėkšniškė A.Gečaitė.

1500 m bėgimą vyriausių vaikinų grupėje laimėjo švėkšniškis E.Šimkus, o 1000 m bėgime pirmavo L.Miklovytė iš Žemaičių Naumiesčio.

Gerai švėkšniškiai bėgo ir Priekulėje surengtose varžybose. Čia dalyvavo bėgikai iš Priekulės, Gargždų, Vėžaičių, Drevernos. Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos atstovai grįžo su apdovanojimais: D.Būdvytis 1500 m distanciją baigė pirmas, E.Jocys buvo antras.

Jie buvo apdovanoti taurėmis ir aukso bei sidabro medaliais. Penktokas A.Vaitiekus pasipuošė sidabro medaliu – 1000 m distanciją jis baigė antras.