Autsaiderius įveikė, lyderių nepalaužė

nkl- krepsinis_silute_moletai_koman_F1_oSavaitgalį „Šilutės“ krepšininkai patyrė ir pergalės skonį, ir pralaimėjimo kartėlį. Išvykoje mūsiškiams pavyko išplėšti pergalę kovoje su Molėtų „Ežeryno“ krepšininkais. Gaila, bet namuose susitikusi su NKL lyderiais Marijampolės „Sūduvos – Mantingos“ krepšininkais, „Šilutė“  nusileido rezultatu 89:95.

Ketvirta pergalė iš eilės

Penktadienį, lapkričio 11 d., „Šilutės“ krepšininkai išvyko į Molėtus, kur susitiko su „Ežerūno“ komanda. Varžovai turnyrinėje lentelėje yra įsitaisę paskutinėje vietoje – turi vos vieną laimėjimą bei devynis pralaimėjimus. Atrodė, kad mūsiškiai turėtų nesunkiai susitvarkyti, bet kova anaiptol nebuvo lengva.

Pirmąjį kėlinį molėtiškiai laimėjo 14:18, antrąjį kėlinį geriau sužaidė „Šilutė“, bet bendroje įskaitoje vis dar pirmavo „Ežeryno“ krepšininkai – 30:32.

Trečiąjį kėlinį komandos sužaidė lygiai 21:21, o lemiamame ketvirtajame kėlinyje R.Kuncaičio vadovaujama „Šilutės“ komanda aplenkė varžovus ir rezultatu 79:74 iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

„Šilutės“ gretose išsiskyrė dvigubą dublį surinkęs S.Raupys. Jis per 31 minutę pelnė 17 taškų (4/9 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 6/8 baudos) ir atkovojo 10 kamuolių. Simas Raupys pelnė 17 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, Brianas Wanamakeris – 16 taškų, Aurelijus Pukelis pridėjo 13 tašlų ir 8 kartus atkovojo kamuolį.

Lyderių įveikti nepavykonkl _krepsinis_Silute_F_o

Šeštadienį, lapkričio 12 d., Šilutėje sulaukėme svečių iš Marijampolės. Svečių komanda „Sūduva – Mantinga“ pagaliau nutraukė jai nemalonias tendencijas Šilutėje – suvalkiečiai Pamario sostinėje nebuvo laimėję trejus metus, tačiau šįkart juos gniuždanti serija baigėsi. Mariaus Kiltinavičiaus vedama marijampoliečių kariauna mūsiškius nukovė 89:85 22:23, 28:22, 14:18, 25:22).
„Šilutei“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas namų arenoje šį sezoną.

Tikra drama Šilutėje prasidėjo ketvirtajame kėlinyje. Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms, sūduviečiai turėjo sąlyginai saugią persvarą – 81:72. Visgi savo sirgalių palaikomi šilutiškiai kilo į lemiamą šturmą. Darius Kibildis, Aurelijus Pukelis ir Brianas Wanamakeris surengė po sėkmingą ataką, D.Kibildis pridėjo tolimą taiklų metimą ir skirtumas tarp komandų tapo minimalus – 80:81.

Tuomet Evaldas Šaulys pelnė keturis taškus iš eilės, tačiau D.Kibildis smeigė dar vieną tritaškį, į kurį Marius Valukonis atsakė dvitaškiu – 87:83.

Per likusį laiką perversmo „Šilutė“ sukurti nesugebėjo. Per 13 sekundžių komandos apsikeitė dviem taikliomis baudomis, ir sūduviečiai šventė pergalę.

„Šilutei“ taškus pelnė: Modestas Žaunieriūnas – 19, Darius Kibildis – 17, Augustas Šuliauskas ir Aurelijus Pukelis – po 11.