„Ąžuoliukas“ ugdo kartu su tėvais

azuoliuko sventeKetvirtus metus iš eilės Šilutės lopšelyje – darželyje „Ąžuoliukas“ organizuojama bendruomenės šventė, skirta Šeimos dienai.

Kartą per mokslo metus kuriama nuostabi vaikystės pasaka, kurioje dalyvauja ir mažieji įstaigos ugdytiniai, ir jų tėveliai, pedagogai. Kiekvienais metais pasaka – vis kita.

Šiemet žalioje „Ąžuoliuko“ pievelėje kurta pasaka buvo skirta artėjančiam darželio 30-mečio jubiliejui. Pasaka nepaprasta: čia įsikūrė boružėlių siuvykla, plazdeno drugeliai, kvaksėjo varliukai, užklydo pelės, išdygo mažas Giliukas, iš kurio turėtų išaugti didžiulis Ąžuolas. Tad pasaka liko nebaigta, seksime ją toliau jau rudenį, kai visi susirinksime prie gimtadienio torto.

Šventės metu skambėjo dainos ir žaidimai, pasidžiaugta nuveiktais darbais, visų laukė vaišės, į dangų kilo muilo burbulai.

Džiaugiamės, kad tėveliai entuziastingai įsitraukia ir į šios šventės organizavimą, ir į kitą įstaigos veiklą: skaito pranešimus konferencijose, padeda pasiruošti renginiams, vyksta kartu su vaikais į išvykas. Džiugu, kai tėvelius ir pedagogus vienija bendras tikslas – augantis vaikas, jo gerovė ir laiminga vaikystė.